Anasayfa > Haberler > Kocaman’dan 12 Numara’ya..01 Nisan 2013 Pazartesi, 10:03

Kocaman’dan 12 Numara’ya..

12alevveeed-1
Fenerbahçe’mizin hocası, Akhisar maçı sonrası taraftara önemli mesajlar yolladı: “Her top kaybından sonra yüksek bir negatif enerji aşağıya doğru geliyor. Bu bizi zaman zaman kaçak güreşmeye doğru götürebilir.”

Aykut Kocaman’ın, Akhisar maçı sonrası açıklamalarının öznesi taraftarın maçın bazı bölümlerinde verdiği tepkilerdi. Kritik maçlar oynayacakları bir döneme girdiklerini hatırlatan teknik adam, tribünlere çok önemli mesajlar verdi: “Taraftarın olumlu elektriğine bütün takımın ihtiyacı var. 3 kulvarda da gitmemizin ana faktörlerinden birisi bu. Taraftar takımın çok çabuk sonuca gitmesini bekliyor. Ama bunu yaparken 7, 8, 10. dakikadan itibaren oyuncuların ritmini bozacak davranışlar fazlalaşıyor. Her türlü top kaybından sonra, yüksek bir negatif enerji aşağıya doğru geliyor. Bu elektrik doğru bir elektrik değil. Bu bizi zaman zaman kaçak güreşmeye götürebilir. Oyuncular sorumluluktan kaçar.” Kocaman, oyundan çıkarken taraftarın hedefi olan Caner için, “Bıçak sırtında oynayan oyunculardan bir tanesi. Bunu seyircimizin de bilmesi gerekiyor. Her oyuncu gibi zaman zaman hata yapacaktır” dedikten sonra sözlerini şöyle noktaladı:

‘Hesaplaşmanın yeri başka’

“Hesaplaşma soyunma odasında antrenör tarafından yapılıyor zaten. Bu hesaplaşma buralarda herkesin gözü önünde yapılmaz. Bu takımı geriye iter, hesaplaşmanın yeri başka yerler.”

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı