Anasayfa > Futbol > Kocaman’dan önemli tavır..07 Nisan 2013 Pazar, 22:09

Kocaman’dan önemli tavır..

345
Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, maç öncesi ve sonrasında yayıncı kuruluş mikrofonlarına kısa ve soğuk ifadelerle konuşarak, tepkisini ortaya koydu..

Kocaman Orduspor maçı öncesinde de, sonrasında da yayıncı kuruluşa kısa açıklamalar yaptı, soğuk tavrı Galatasaray – Mersin İdman Yurdu maçında yaşananlara karşı bir tepki olduğu yorumlandı.

Maç öncesinde ve sonrasında açıklama yapması gereken yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşan ancak tabiri caizse “kısa kesen” Kocaman’ın, yayıncı kuruluş yönetimine karşı Galatasaray – Mersin İdmanyurdu maçı sonrasındaki tavırları nedeniyle tepkili olduğu iddia edildi.

Maç öncesinde sadece “Maç sonunda konuşuruz” diyen Kocaman, 2-0 kazandıkları maç sonunda ise “Değerlendirmeye ve konuşmaya gerek yok, mutlak kazanmaya ihtiyacımız olan maçlardan biriydi, rakip için de öyle. Maçın başları bizim açımızdan olumsuzdu, rakip için iyiydi, net pozisyonlara girdiler. Fakat biz daha sonra istediğimizi elde ettik” dedi.

Kocaman kendisine yöneltilen “Devre arasında Belhanda’nın transferi olmayınca Salih’le devam ederim” sözünün hatırlatılmasına da kısa bir yorumla karşılık vererek; “Söyleyecek çok şey yok, Salih iyi gidiyor, iyi olması bizden daha çok kendi elinde” ifadesini kullandı.

Lazio maçı sonrasındaki gülen yüzünü, Orduspor maçı öncesi ve sonrasında yayıcı kuruluşa karşı mesafeli ve soğuk tavrıyla tamamen değiştiren Kocaman’ın bu mesajının nasıl karşılık bulacağı merak konusu oldu.

 12numara

 Benzer Haberler

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu  

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu