Anasayfa > Manşet > Kocaman’dan resmi açıklama var…26 Kasım 2016 Cumartesi, 21:45

Kocaman’dan resmi açıklama var…

5678

Aykut Kocaman, eski takımı Fenerbahçe’nin oyuncuları Aatıf ve Salih Uçan için herhangi bir girişimlerinin olmadığını açıkladı.

Son haftaların formda ismi Aatıf ve Fenerbahçe’nin sezon başındaki yıldızlarından Salih Uçan için Konyaspor cephesinden açıklama geldi.

SALİH VE AATIF’LA İLGİLİ GİRİŞİM YOK

Vatan Gazetesi’ne konuşan Aykut Kocaman, ”Salih’le ilgili Fenerbahçe’yle şu ana kadar herhangi bir görüşme yapmadık. Daha öncede bu transfer için bir çalışmamız olmadı. Fenerbahçe’nin Salih’i kolay kolay vereceğini sanmıyorum o yüzden bu transfer zor gözüküyor. Aaatıf ile ilgili de bir çalışmamız yok.” ifadelerini kullandı.

Süper Lig’den gittiklerine bin pişmanlar!

AVRUPA LİGİ BİZİ ZORLADI

Avrupa Ligi’nin bu sezon ligdeki gidişatlarını fazlasıyla etkilediğini söyleyen Kocaman, ”Devre arasına dek önümüzde 10 tane daha resmi maçımız var. Avrupa Ligi’ne katılmamız büyük bir başarı ama oradaki tempo ve lige geri dönüşler bizi fazlasıyla zorladı. O sebeple ligde savrula savrula ilerlemeye çalışıyoruz. Kendi şahsi hedefim, ligin ilk devresinin sonuna kadar en az 23-24 puan barajında devreyi tamamlamak.” diyerek sözlerini noktaladı.

 12numara

 Benzer Haberler

Kocaman’ın Mehmet Topal planı  

Kocaman’ın Mehmet Topal planı

Ali Koç, Bursaspor’a sponsor oluyor!  

Ali Koç, Bursaspor’a sponsor oluyor!

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ve Van Persie kadro dışı  

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ve Van Persie kadro dışı