Anasayfa > Haberler > Kuyt: Oyun değil kazanmak önemli04 Nisan 2013 Perşembe, 17:35

Kuyt: Oyun değil kazanmak önemli

12aled-1
Hollandalı yıldızımız, “Camiamızla taraftarımız kenetlensin ve sadece sonuçlara baksın. Çünkü bu saatten sonra tek önemli şey kazanmak” dedi.

Dirk Kuyt’tan mesaj var. Bundan sonra her maçın final olduğunu ifade eden yıldız oyuncu, “Camia kenetlenip sadece sonuçlara baksın. Çünkü bu saatten sonra tek önemli şey kazanmak. Lazio maçı önümüzdeki ilk engel. Taraftarımızdan dört dörtlük destek bekliyoruz. Çünkü uzun bir aradan sonra buluşacağız. Takımın havası mükemmel. Herkes başarıya odaklanmış ve çok konsantre olmuş durumda. Ancak her maçı tek tek düşünmeliyiz. Başarıya böyle ulaşabiliriz” diye konuştu.

Hep birlikte kazanacağız

Bu arada Kuyt, “Maç Günlüğü” kitapçığına da şu demeci verdi: “Çok kaliteli oyunculardan kurulu iyi bir kadromuz var ve bunu defalarca kanıtladık. Taraftarımızdan 90 dakika boyunca destek bekliyoruz. Hep birlikte kazanacağız. Fenerbahçe Ailesi, iyi günde de kötü günde de nasıl kenetlendiğini, nasıl tek vücut olduğunu herkese göstermiştir. UEFA Avrupa Ligi’ndeki tek hedefimiz kupayı kaldırmak. Son olarak da Fair-Play çerçevesinde, bu maçta taraftarlarımıza çok iş düşüyor. Dostluğun kazandığı güzel bir
futbol akşamı olsun.”

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı