Anasayfa > Haberler > Lazio maçı hakkında önemli bir örnek verdi..07 Nisan 2013 Pazar, 23:10

Lazio maçı hakkında önemli bir örnek verdi..

bekiruryt
Fenerbahçemizin savunmasının başarılı isimlerinden Bekir İrtegün, Orduspor maçı sonrasında Lazio maçı hakkında önemli bir örnek verdi..

Bekir’in sözleri şöyle;
“Kritik haftalardayız, çok az zaman kaldı ve puan farkının açılmaması lazım, bunun farkındayız. Diğer yanda da Ordu’nun durumu vardı karışımızda. Bu maçları oynamak zor, bunu yaşadık. Salih’in golü güzel zamanda geldi. Caner’in de büyük payı var. Hakimiyeti golden sonra kurmayı başardık, ikinci yarı büyük takım gibi ağırlığımızı koyarak güzel götürdük maçı. Bu gergin ortamda puan kaybetmeden devam etmek önemliydi. Zor olan bir maçı güzel bitirdik ve moral oldu. Yoğun bir tempomuz var, herkes bunu biliyor. Türkiye’de ilk kez bir takım bu kadar maç yapıyor. Hocamız rotasyonla bunu hissettirmiyor belki ama psikolojik olarak bir maçtan diğer maça adapte olmak da meziyet. Şuan her şey güzel gidiyor, umarım böyle de devam eder”.

“Lazio’ya karşı iyi skor aldık ilk maçta ama bir 90 dakika daha var. Tottenham – Inter maçı var önümüzde örnek. İlk maç çok farklıydı ama ikinci maçta turu geçebilirdi Inter. Güzel skor aldık ama kesinlikle turu geçtik demenin anlamı yok. Medyaya ve kimseye bakmadan bunu aşmalıyız. Sadece hoşumuza gidiyor, güzel bir avantajımız var. Bunu kullanarak turu almak istiyoruz. Avrupa’da Türk takımlarının bunları defalarca yaşaması lazım artık. Bu sene lokomotif Fenerbahçe, Galatasary’la birlikte tabii.. İnşallah oradan turu alıp geleceğiz”.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi