Anasayfa > Editör Seçimi/Haberler/Manşet > Markovic’e hazır ol emri..08 Eylül 2015 Salı, 17:43

Markovic’e hazır ol emri..

666666666

Avrupa maçlarını da düşünerek Markovic’in bir an önce hazır olmasını isteyen Pereira, Sırp yıldızı Kasımpaşa karşısında ikinci yarıda sahaya sürecek.

Top sende Markovic

Fenerbahçeli taraftarlar, sağ kanat oyuncusu Lazar Markovic transfer edildiğinde, “O bölgede Nani ve Volkan Şen var. Bu adam nerede oynayacak?” diyerek Sırp yıldızın transferine mesafeli yaklaşmıştı. Vitor Pereira, o soru işaretlerini giderecek.

DİEGO YEDEK SIRASINA
Sarı-lacivertli teknik direktör, Markovic’i Kasımpaşa karşılaşmasında vitrine sürecek. Maça yine 4-4-2 başlaması beklenen ve sağda Nani, solda Diego, ileri ikilide ise Fernandao-Van Persie’yi tercih edecek olan sarı-lacivertli teknik direktör, Lazar Markovic’i ise ikinci yarıda sahaya sürmeyi planlıyor. Bu maç, Diego Ribas için de büyük önem arz ediyor. Markovic’in gölgesi, pazar günkü mücadelede sambacının üzerinde olacak. Geride kalan maçlarda iyi mücadele etse de bitiricilik bakımından arzulanan seviyede olmayan Diego Ribas, yine beklenen patlamayı yapamazsa yerini Lazar Markovic’e bırakacak.

ŞEN’E DE YER AÇACAK
Planlarını bu yönde yaptığı bildirilen Pereira, kendisini gösterebilmesi durumunda Markovic’i Avrupa maçlarını da düşünerek ilk 11 oyuncusu yapacak. Bu durumda Diego’ya yedek kulübesi yolu görünecek. Pereira ‘nın Volkan Şen’in de formundan sonuna kadar yararlanmayı düşündüğü, milli yıldıza Kasımpaşa karşısında gereken süreyi vereceği bildirildi. Markovic ve Volkan’ın aynı anda oynayabilmesi, oyun içinde Nani, Fernandao ve Robin van Persie’den en az biriyle değişmelerine bağlı.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi