Anasayfa > Basketbol/Röportajlar > Melisa : Çalışmalarımızı tamamladık..21 Eylül 2016 Çarşamba, 18:45

Melisa : Çalışmalarımızı tamamladık..

drt

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın genç oyuncusu Melisa Korkmaz, sezon öncesi gerçekleştirilen kamp dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Sezon öncesi kamp dönemini değerlendirerek sözlerine başlayan Melisa Korkmaz, “Gençler olarak sezona önce başladık. Hazırlıklarımız sürüyor. Şu anda Bodrum’dayız ve Kırçiçeği Bodrum Basketbol’un davetlisi olarak burada hazırlık maçları oynamaya geldik. Buradan önce Topuk Yaylası Tesislerimizde bir hazırlık dönemimiz oldu. Orada da hazırlık maçları oynadık ve her şeyin gayet iyi gittiğini söyleyebilirim. Maçlarda yapmak istediğimiz şeyleri antrenmanlarda uygulamaya çalışıyoruz. Genel olarak müdafaa ağırlıklı çalışıyoruz. Geçtiğimiz sezon da iyi müdafaamızla şampiyon olduk” şeklinde konuştu.

gty

Koç George Dikeoulakos gençlere olan yaklaşımının motive edici olduğunu söyleyen Melisa Korkmaz, “Koçun biz gençlere yaklaşımı çok iyi. Geçtiğimiz sezon da bu iyi yaklaşımı gördük. Onun bizden istediklerini sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Bizlere müdafaa yapmanın öneminden bahsetti ve bu şekilde bizleri hazırlıyor” dedi.

Bodrum’da oynayacağımız hazırlık maçlarına ilişkinse Melisa, “Burada olmaktan dolayı mutluyuz. Antrenmanlarımız da devam ediyor. Her maça olduğu gibi bu maça da hazırız. Çalışmalarımızı tamamladık. Oynayacağımız iki maçı da kazanarak buradaki hazırlık dönemini de kayıpsız geçmek istiyoruz” diye konuştu.

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Maç önü açıklamalar..  

Maç önü açıklamalar..

Fenerbahçe Doğuş’un Konuğu Maccabi FOX  

Fenerbahçe Doğuş’un Konuğu Maccabi FOX