Anasayfa > Haberler > Olmadı Özer!…01 Şubat 2014 Cumartesi, 06:43

Olmadı Özer!…

OPPP
2010-2011 sezonunda Fenerbahçe’mizin formasıyla ter döken genç yıldız, dün Trabzonspor’a imza attıktan sonra söyledikleriyle tepki çekti. 3 sezon önce, “Suçlamalar asılsız” diyen Özer, Trabzon forması giyince, “O zamanki başkanımızın neler yaptığını kamuoyundan öğrendik” ifadesini kullandı.
Fenerbahçe’mizin eski futbolcusu Özer Hurmacı, Sarı-Lacivertliler’i kızdıracak sözler sarfetti. Özer Hurmacı, Fenerbahçe forması giydiği dönemde, “Hayallerimin takımındayım. Ben Trabzonsporlu olsam Fenerbahçe’ye gelmeden oraya giderdim. Ben Fenerbahçeliyim ve Türkiye’nin en iyi takımındayım. Başkanımız ve kulübümüz hakkında asılsız suçlamalar yapıldı” açıklaması yapmıştı. Sezonun 2. yarısında Trabzonspor formasını terletecek olan genç oyuncu bu kez Sarı-Lacivertliler’i kızdıracak açıklamalarda bulundu. Trabzonspor’a imza atan Özer Hurmacı, imza töreninde kendisine yöneltilen “2010-2011 sezonunun şampiyonu kim?” sorusuna verdiği cevapla tartışmaları alevlendirdi.
Sosyal medya sallandı
27 yaşındaki Trabzonspor’un yeni transferi Özer Hurmacı, “Benim burada bir şey söylemem herhangi bir şeyi değiştirmeyecektir. Adalete ve Allah’a inanan bir toplumuz. O zamanlar Fenerbahçe Spor Kulübü’nün formasını terletiyordum. O zamanki başkanımızın neler yaptığını kamuoyundan öğrendik” ifadelerini kullandı. Bu açıklamaların ardından Özer Hurmacı, dün gece sosyal medyada birçok taraftarın tepkisini çekti.

 12numara

 Benzer Haberler

Fenerbahçemiz derbide farkı azaltmak istiyor  

Fenerbahçemiz derbide farkı azaltmak istiyor

Hakemden uzak duracağız..  

Hakemden uzak duracağız..

Mahmut Uslu’dan Ali Koç Açıklaması  

Mahmut Uslu’dan Ali Koç Açıklaması