Anasayfa > Editör Seçimi/Haberler/Manşet > Pazarlıklara başladı!29 Ekim 2014 Çarşamba, 18:16

Pazarlıklara başladı!

n
“Fenerbahçe’de kalmam imkansız hale geldi” diyen Portekizli futbolcu Stoke City, A.Villa, Everton veAl-Jazira takımlarıyla pazarlık yapıyor.

G.Saray derbisinde gördüğü kırmızı kart nedeniyle Fenerbahçe’de üstü çizilen Bruno Alves, ocak ayında kesinlikle ayrılıyor. Özrü kabul edilmeyen, umudunu yitirince yeni durumunu kabul eden Portekizli futbolcunun, bazı İngiliz Premier Lig ekipleri ile Dubai’den Al-Jazira takımlarıyla görüşmeler yaptığı ortaya çıktı. Al- Jazira’nın Alves’e yıllık 3 milyon euro’luk bir teklifte bulunduğu öğrenilirken, “Bonservisini al öyle gel” şartı koştuğu öğrenildi. Fenerbahçe’den bir sezon için 2.5 milyon euro garanti para kazanan 33 yaşındaki futbolcunun, Arap ekibinden gelen bu teklifi beklemeye aldığı bildirilirken, asıl hedefinin ise Ada takımları olduğu kaydedildi.

750 binlik teklif
YAKIN çevresine, “Artık Fenerbahçe’de kalmam imkansızlaştı” diyen ve Portekiz’den bir takımdan da 750 bin euro’luk bir teklif aldığı ortaya çıkan Alves’in, Premier Lig’den Stoke City, Aston Villa ve Everton ile dirsek temasında olduğu belirtildi

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı