Anasayfa > Futbol > Real Madrid başkanına dava açacağız12 Eylül 2013 Perşembe, 14:24

Real Madrid başkanına dava açacağız

656
Mesut Özil’in aynı zamanda menajerliğini yürüten babası Mustafa Özil, oğlu hakkında suçlamalarda bulunan Real Madrid Başkanı Florentino Perez için sert ifadeler kullandı. Özil, Real Madrid başkanına dava açacaklarını söyledi.
Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Mesut Özil’in transferin son gününde Arsenal’e gitmesiyle İspanya’da tüm şimşekleri üzerine çekmişti.
Eflatun-beyazlı ekipte son derece başarılı bir performans gösteren futbolcunun ayrılığı tartışmaya açılmış ve eleştirilerin odak noktası Perez olmuştu. Ancak Perez geçtiğimiz günlerde ABC gazetesine bir röportaj verdi ve Mesut transferinin perde arkasında yaşananları aktararak kendisine yöneltilen eleştirilere bir yanıt verdi.
Perez’e göre Mesut Özil’in Real Madrıd’den ayrılmasının birkaç önemli sebebi vardı. Mesut’un gece hayatına düşkün olması ve futbolcunun aynı zamanda menajerliğini yürüten babası Mustafa Özil’in maaş artışı için sürekli olarak kulübün kapısını aşındırması.
Perez, Baba Özil’in yıllık 5 milyon euro kazanan Mesut’un ücretinin 8,5 milyon euro’ya yükseltilmesi için Real Madrid kulübüyle pazarlık masasına oturmak istediğini belirtiyordu.
reklam
Florentino Perez’in bu ifadelerinin İspanya’da büyük yankı uyandırmasının ardından Mesut Özil’in babası Mustafa Özil, Bild gazetesine konuştu ve Real Madrid başkanını suçladı.

 12numara

 Benzer Haberler

Boluspor tarihi bir farkla kazandı  

Boluspor tarihi bir farkla kazandı

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…