Anasayfa > Röportajlar > Ribeiro: “Zor bir karşılaşma bizi bekliyor”29 Mart 2017 Çarşamba, 16:11

Ribeiro: “Zor bir karşılaşma bizi bekliyor”

RTYY

Brezilyalı file bekçisi Fabiano Ribeiro, 1 Nisan Cumartesi günü deplasmanda Kardemir Karabükspor ile oynayacağımız lig maçıyla ilgili Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Maçın zorluğuna dikkat çeken Fabiano Ribeiro, “Zor bir karşılaşma bizi bekliyor. Bu düşünceyle hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Son maçta aldığımız skor bu maçın önemini daha da arttırdı ve takım olarak bunun bilincindeyiz. Yapmamız gereken de bu çalışmaları maç gününe kadar devam ettirmek ve bu karşılaşmadan iyi bir skorla ayrılmak. Bu iyi skor bizim için bir başlangıç ve gelecek galibiyetlerin ilk adımı niteliğinde olsun istiyoruz” dedi.

Milli maçlar nedeniyle verilen arayı değerlendiren ve takım içindeki havayla ilgili de konuşan Brezilyalı kaleci, “Milli takım aralarında sadece antrenman yapmak zorundasınızdır ve bu futbolcuların çok da sevdiği bir durum değildir; çünkü futbolcular maç oynamak isterler. Bugün hemen hemen tüm takım halinde antrenmanımıza başladık. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu takımda gerçekten çok iyi oyuncular var. Çok iyi bir grup olduğumuzu düşünüyorum. Takım içindeki hava; arkadaşlık ve saygı ortamı bozulmadan sürdürülüyor. Herkesin birbirine yardım etmeye çalıştığı bir ortam var” diye konuştu.

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..