Anasayfa > Manşet > Rıdvan Dilmen: 2019’da TFF Başkanlığı’na adayım23 Kasım 2016 Çarşamba, 01:35

Rıdvan Dilmen: 2019’da TFF Başkanlığı’na adayım

ridonbftled-1

Ünlü futbol yorumcusu ve eski kaptanımız Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da yayınlanan bir televizyon programında 2019’da TFF başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Fenerbahçe’nin eski efsane futbolcusu ve günümüzün ünlü yorumcusu Rıdvan Dilmen, katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TFF başkanlığı yapmak istediğini açıklayan Dilmen, sağlığının yerinde olması şartıyla 2019 seçimlerinde aday olabileceğini açıkladı.

Rıdvan Dilmen’in TRT Spor’da yaptığı açıklamalar şu şekilde;

”Birkaç sitede gördüm. Biz TFF için Rüştü, Oğuz ve Aykut Kocaman ile örgütleniyormuşuz. Onlar benim kardeşim. Ama bazı gazeteciler yıllar boyunca bazı demogojilerle bir şeyler ortaya çıkardıkları için böyle bir algı oluşturuyorlar. Ben bu zamana kadar tırnaklarımla kazıya kazıya Fenerbahçe ve milli takımda top oynadım. Yine tırnaklarımla kazıya kazıya Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi futbol yorumcusu oldum. Ben isteseydim, TFF’de görev alırdım. 3 sene önce ya da 5 sene önce fark etmez. Yıllarca birilerini bir yerlere getirmek için algı operasyonları yaptılar, halen yapıyorlar. 2019 seçimlerinde sağlığım yerinde olursa, Türkiye Futbol Federasyonu başkanı olmak isterim. Bunu ilk kez burada söylüyorum. Yıldırım Demirören’in görevi sona erdikten sonra bu görevi yapmak isterim. Yakışır mı? Evet yakışır. Futbol kariyerim ve bilgim bunun için yeterli. ”

 12numara

 Benzer Haberler

Kocaman’ın Mehmet Topal planı  

Kocaman’ın Mehmet Topal planı

Ali Koç, Bursaspor’a sponsor oluyor!  

Ali Koç, Bursaspor’a sponsor oluyor!

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ve Van Persie kadro dışı  

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ve Van Persie kadro dışı