Anasayfa > Haberler > Sahte F.Bahçeli site grubundan iğrenç Cimbom tweeti18 Eylül 2013 Çarşamba, 15:05

Sahte F.Bahçeli site grubundan iğrenç Cimbom tweeti

0988
Galatasaray’ın Real Madrid’e 6-1 yenilmesine sevinen Fenerbahçe’nin taraftar grubunun mesajı büyük tepki alacağa benziyor…
Şampiyonlar Ligi grup elemeleri karşılaşmaları kapsamında Galatasaray TT Arena’da Real Madrid’i konuk etti. Galatasaray’ın 6-1 yenilmesinden sonra çirkin mesajlar da sosyal medyada paylaşıldı.
Karşılaşma devam ederken Fenerbahçe’nin sahte ve çıkarcı haber sitesi 12numara.org, sosyal paylaşım sitesi twitter’dan çirkin ifadeler kullandı. İngilizce ‘PLAESE!!! STOP!!! (Lütfen dur Real Madrid) @ #direncimbom’ ifadelerini kullanan Fenerbahçeli taraftar grubu sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.
“SERTLEŞTİRİCİ MADDEYE RASTLANDI”
Fenerbahçeli taraftar grubu daha sonra daha bel altı bir ifadeyi takipçileriyle paylaştı: “Maç sonu yapılan doping kontrollerinde; Benzema, Isco ve Ronaldo’da “sertleştirici” maddeye rastlandığından maç tekrar edilecek”
İŞTE O REZİL AÇIKLAMA
180920131312456231218_3
Bu açıklama sebebiyle Fenerbahçeli bile olmayan 12numara.org’u şiddetle kınıyoruz. Ezeli ve ebedi dostumuz Galatasaray’a yönelik bu çirkin açıklama gerçek Fenerbahçe sevdalılarını bağlamaz..İçeride rakip, dışarıda ise birlikte olmamız gerektiğine inanıyor, bu sahte siteye ve açıklamalarına itibar edilmemesini istiyoruz..
GERÇEK 12NUMARA

 12numara

 Benzer Haberler

Dev araziyi satın alıyor!  

Dev araziyi satın alıyor!

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun