Anasayfa > Manşet/Yazarlar > Şamil Tayyar’dan Aziz Yıldırım’a “EVET DİYOR MUSUN” çağrısı..30 Ocak 2017 Pazartesi, 17:23

Şamil Tayyar’dan Aziz Yıldırım’a “EVET DİYOR MUSUN” çağrısı..

NBBd-2

AK Parti Gaziantep Milletvekili Sayın Şamil Tayyar, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’a referandumda ‘evet’ oyu kullanması için önemli bir çağrıda bulundu. “Sayın Aziz Yıldırım FETÖ’yü çökertmek için EVET diyorum sen de EVET diyor musun”? dedi.

Milletvekili Şamil Tayyar, kendi sosyal medya hesabından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a çağrıda bulunduğu bir video yayınladı. Anayasa değişikliği konusunda yapılacak referandumda Aziz Yıldırım’ın ‘evet’ oyu kullanmasını isteyen Tayyar, video başlığında ise, “Sayın Aziz Yıldırım FETÖ’yü çökertmek için evet diyorum, sen de evet diyor musun?” ifadelerini kullandı.

Tayyar, yayınladığı videoda ise, “Sayın Aziz yıldırım, FETÖ mağduru olduğunu söylüyorsun. FETÖ ile mücadele eden Recep Tayyip Erdoğan ve kendin dışında hiç kimsenin olmadığını söylüyorsun. Her şey geride kalsın. Gel yeni bir sayfa açalım. Önümüzde kritik bir seçim var. Sen de biliyorsun, ben de iyi biliyorum ki Recep Tayyip Erdoğan olmazsa FETÖ ile mücadele yarım kalır. Bu mücadeleyi kararlı bir şekilde sürdürmek için ben ‘evet’ diyorum. Sen de ‘evet’ diyor musun'” ifadelerine yer verdi.

65677

GÖZLER AZİZ YILDIRIM’DA..

Evet, Tayyar’ın çağrı yaptığı video aynen böyle. Şamil Tayyar’ın yaptığı bu önemli çağrı bakalım Aziz Yıldırım tarafından nasıl karşılanacak ve nasıl bir cevap verilecek. Aslında Şamil beyin yaptığı çağrı Aziz Yıldırım için çok önemli. 15 Temmuz hain darbe girişiminden önce birçok şeye göz yuman Aziz bey bir anlamda akıllarda olan bazı soruların da cevabını verecektir.

BU HESAP KİME HİZMET EDİYOR?

Çok değil daha 1 yıl öncesine kadar Sayın Yıldırım’ın kendi yönettiği ve kendi talimatları dışında hiçbir haber ve paylaşım yapamayan tescilsiz 12numaraorg hesabının yaptıkları ve yazdıkları ortadadır. Bu hesabın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ailesine, Ak Parti iktidarına yönelik ağır sözleri hala akıllardadır. Bizleri Erdoğan ve Ak Partinin yalakaları diyerek kendilerince Twitter hesaplarından Fenerbahçe camiasında karalamak istedikleri akıllardadır. Gezi olaylarında Fenerbahçe taraftarlarını ve diğer taraftar gruplarını kışkırtarak Dolmabahçe Sarayında Sayın Erdoğan’ın ofisine lehte sloganlar atarak ne niyetle yürüdükleri ortadadır. Tencere ve tavalarla kadın taraftarlarımızı sokaklara döktükleri gün de hala akıllardadır. Şu anda FETÖ den içeride yatan dönemin valisi H.Avni Mutlu ile 15 günde bir valilik binasında toplantı yaptıkları ortadadır.

BU TEKLİF YILDIRIM İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS..

Şimdi ben bunları neden yazdım dersiniz? Bu tescilsiz 12numaraorg hesabı Aziz Yıldırım’dan habersiz hiçbir şekilde hareket edemeyeceğine ve yazı yazamayacağına göre; neler oluyor diye kendime hep sordum ve sormaya da devam edeceğim.

Şimdi Sayın Şamil Tayyar’ın Yıldırım’a sunduğu bu teklifinin cevabı çok daha önem kazanıyor. Teklif açık ve net “Sayın Aziz Yıldırım FETÖ’yü çökertmek için evet diyorum, sen de evet diyor musun?..

Şimdi ben ve milyonlar bu teklifin cevabını heyecanla bekliyoruz. Aslında ben Aziz beyin ne diyeceğini adım gibi biliyorum, ancak heyecanı kaybettirmemek için buradan yazmayacağım. Vereceği karara ve cevaba elbette saygı duyacağım. Ancak unutulmamalı ki başta Rıdvan Dilmen ve Arda Turan’ı sadece ‘EVET’ dedikleri için yerden yere vuran 12numaraorg neden bu insanlara saygı duymadı çok düşündürücü. Amerika da hainin ayakları dibinde oturan Hakan Şükür vatan hainine bile bu kadar yüklenmedikleri bir o kadar daha da düşündürücüdür..

Sayın Vekilimiz Şamil Tayyar’dan sonra bende diyorum ki : “Sayın Aziz Yıldırım, Sporumuzdan ve Fenerbahçe’mizden hain FETÖ’cüleri söküp atmak için evet diyorum, sen de evet diyor musun?”

Şamil Tayyar’ın davetini dinlemek imin : https://twitter.com/samiltayyar27

Unutmayalım ki “HAİN TUZAKLARI EN İYİ BOZAN ALLAH’TIR..

 Benzer Haberler

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?  

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?

Kadroya ufak dokunuş..  

Kadroya ufak dokunuş..

Kocaman taraftara ihanet ediyor!  

Kocaman taraftara ihanet ediyor!