Anasayfa > Haberler > Size güveniyorum07 Şubat 2014 Cuma, 06:33

Size güveniyorum

Internet-On-Globe-Communication-ppt-backgrounds
Ersun Yanal dün görüşme odasına bu oyuncuları çağırdı. Takımın iki savunmacısına uyarılarda bulunan Fenerbahçe’mizin hocası, “Eskişehir maçı bize pahalıya mal oldu. Şimdi çok dikkatli olmalısınız. Artık telafisi olmayan haftalar ve hataya yer yok” ifadelerini kullandı.
Sivasspor maçının hazırlıkları devam ederken, teknik direktör Ersun Yanal saha dışında da futbolcularıyla özel görüşmeler yapıyor. Fenerbahçe’nin hocası, dün savunmanın iki kilit ismi Bruno Alves ve Egemen Korkmaz’la bir toplantı yaptı. Yanal, Eskişehirspor’a 2-1 kaybedilen maçta ağır kaldıkları ve adamlarını kaçırdıkları yönünde eleştiriler alan bu iki oyuncusuna uyarılarda bulundu. Sivasspor karşısında bu iki tecrübeli isimden dikkatli olmalarını isteyen başarılı teknik adam, “Eskişehirspor maçı bize pahalıya mal oldu. Sivasspor maçı da bizim için kritik 90 dakikalardan birisi. Eskişehirspor yenilgisini artık unutmamız gerektiğini söylemiştik. Ancak o maçtaki hataları unutmamalı ve tekrarlamamalısınız” diye konuştu.
‘Size güveniyorum’
Telafisi olmayan maçlar oynayacaklarını vurgulayan Ersun Yanal, “Şampiyonluk mücadelemize kaldığımız yerden devam edeceğiz. İkiniz de bu takım için çok önemli oyuncularsınız. Sivasspor karşısında verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğinizden kuşkum yok. Ligin en iyisi biziz ve bunu kanıtlamak da siz ve arkadaşlarınızın elinde” açıkmasını yaptı.

 12numara

 Benzer Haberler

Rapaiç’in oğlu Boris Rapaiç tamam  

Rapaiç’in oğlu Boris Rapaiç tamam

Şampiyonluk ateşi sardı  

Şampiyonluk ateşi sardı

Aziz Yıldırım: Büyük ilgi görüyor  

Aziz Yıldırım: Büyük ilgi görüyor