Anasayfa > Haberler > SONUNDA PATLADIK : Yeter artık istifa23 Şubat 2017 Perşembe, 16:21

SONUNDA PATLADIK : Yeter artık istifa

577

19 şubat Kasımpaşa… 22 şubat Krasnodar… Taraftarın dilinde aynı tezahürat… Fenerbahçe’nin rakipleri değişiyor, kötü sonuçlar değişmiyor. Kasımpaşa maçında yükselen “İstifa” tezahüratları, Krasnodar’a elenince iyice arttı.

Sarı-lacivertli taraftarlar, futbol takımının aldığı sonuçlarla üzülüyor. Üzüntüleri katlanarak arttıkça da yönetime olan tepkileri büyüyor. 19 Şubat’ta ligde Ülker Stadı’nda Kasımpaşa ile oynanan mücadelede Kadıköy’ün geçmişteki görkemli tribünlerinde sadece 12 bin taraftar vardı. Silik futbol ve 0-0’lık sonuçla birlikte başkan Aziz Yıldırım ve yönetimi istifaya davet edilmişti.

Ligde Beşiktaş’ın 10 puan gerisine düşen Kanarya’da taraftarlar, Avrupa Ligi’ndeki Krasnodar karşılaşmasına sarılmıştı. 25 bin dolayında kalpleri sarı-lacivertli aşkla çarpan taraftar takımlarının Avrupa Kupası’na tutunma umuduyla stada koştu. Ancak takım yine gitmiyordu.

Fenerbahçe taraftarı daha maçın bitimine 14 dakika olmasına rağmen 76’da alkışlı protestoya başladı. 78’de ise “Yönetim istifa”, “Yeter artık” tezahüratları bütün stadı sardı.

‘ALi KOÇ BAŞKAN…AMA..’
Futbolcuların kalan bölümde kendilerine goller lazımken geri pas yapmaları, topu kontrol bile edememeleri tribünleri daha da kızdırdı. Futbolculara “Formayı çıkarın” tezahüratı yapıldı. Maçı statta izleyen Ali Koç için de “Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon” dediler.

Ancak Ali KOç’un bu kötü gidişte bile tek kelime açıklama yapmaması taraftarı çıldırtıyor! “Ya varım de ya da yok um de” diyen taraftarlarımız bu sessizliğine çok kızıyor..

Stat’da tüm taraftarlar İSTİFA DİYE bağırırken sadece Anadolu Gfb’nin bağımaması ve bağıran taraftarlara küfür etmesi büyük tepki çekti. Uzunca süre Anadolu Gfb gurubuna “AZİZİN PARALI KÖPEKLERİ” diye tempo tutuldu..

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi