Anasayfa > Haberler/Manşet > Tahir Kıran’ın mutlu gecesi..10 Temmuz 2017 Pazartesi, 09:49

Tahir Kıran’ın mutlu gecesi..

777

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eski yöneticisi ve Fenerbahçe’mizin eski yöneticisi Tahir Kıran’ın kızı Zehra Kıran, önceki gün iş adamı Özgür Görgün’le nikâh masasına oturdu. Düğün törenine sanat, iş ve spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eski yöneticisi Tahir Kıran’ın kızı Zehra Kıran, önceki gün işadamı Özgür Görgün’le nikâh masasına oturdu. Düğün törenine sanat, iş ve spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Zehra Kıran ve Özgür Görgün önceki gün Ataköy’deki bir otelde düzenlenen düğün töreniyle evlendi. İş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı törende çiftin nikâh şahitliklerini Gökhan Kıran ve Mustafa Erdoğan yaptı.

JKI

Zehra Kıran ve Özgür Görgün önceki gün Ataköy’deki bir otelde düzenlenen düğün töreniyle evlendi. İş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı törende çiftin nikâh şahitliklerini Gökhan Kıran ve Mustafa Erdoğan yaptı. Ebru Güneş’in sahneye çıktığı düğünün davetlileri arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş-Özleyiş Topbaş, Oktay Kaynarca, Hamit Altıntop, Yaşar Sönmez, Rıdvan Dilmen, Işıl-Rüştü Reçber ve Esra-Şafak Sezer de vardı.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi