Anasayfa > Manşet > Takıma yansıtmak istemiyor..30 Aralık 2017 Cumartesi, 21:19

Takıma yansıtmak istemiyor..

bgh

Kongre çalışmalarını sessiz bir şekilde yapan Başkan Yıldırım, şampiyonluk mücadelesi veren futbol takımını olumsuz etkilemesini istemiyor.

F.Bahçe’de 2018 Mayıs’ında kritik bir seçim yapılacak. Başkan Aziz Yıldırım ve adaylığını açıklayan Ali Koç çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Yıldırım’ın, çalışmalarını sessiz sürdürmesinin altındaki sır ortaya çıktı.

YÖNETİMDEN CİDDİ UYARI : Yıldırım, kongre çalışmalarının şampiyonluk mücadelesi veren futbol takımını olumsuz etkilemesini istemiyor. Yönetim kendi alanındaki sorunları çözmek dışında hiçbir işe karışmıyor

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarına seçim kavgalarının içinde olmamaları konusunda uyarılarda bulunduğu da belirtiliyor.

Aziz Yıldırım sessiz sedasız seçim çalışmalarına devam ediyor. Listesinde önemli bir değişiklik yapacak olan Yıldırım çok önemli isimleri ikna etme çabasında. Bilindiği gibi kongre üyelerinin %70’ine hakim olan Yıldırım bu gücünü daha da çok kuvvetlendirmek için çalışmalar yapıyor.

12numaraorg illegal ve hain bir oluşum..

Bir önemli gelişme de 12numaraorg Yıldırımın radarına takıldı. Sürekli olarak insanları karalayan, küfürler eden illegal hesap için takip başlattı. 12numaraorg aynı zamanda Yıldırım’a dost görünüp, Ali Koç ile tam olarak dirsek temasında. Bunu anlayan Aziz Yıldırım bakalım bu illegal ve vatan haini oluşum için neler yapacak.

 12numara

 Benzer Haberler

Kocaman’ın Mehmet Topal planı  

Kocaman’ın Mehmet Topal planı

Ali Koç, Bursaspor’a sponsor oluyor!  

Ali Koç, Bursaspor’a sponsor oluyor!

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ve Van Persie kadro dışı  

Fenerbahçe’de Ozan Tufan ve Van Persie kadro dışı