Anasayfa > Futbol/Haberler > Takımımız Topuk Yaylası’nda01 Temmuz 2017 Cumartesi, 16:36

Takımımız Topuk Yaylası’nda

T67

Profesyonel Futbol Takımımız, Fenerbahçe Resort and Sports Topuk Yaylası Tesisleri’ne vardı. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 27 Haziran Salı günü Can Bartu Tesislerimizde toplanan Takımımız, 4 gün süren çalışmanın ardından bugün karayoluyla Düzce’ye hareket etti.

hgh

Kaynaşlı’da Düzce Fenerbahçeliler Derneğimizin üyeleri ve taraftarlarımız tarafından karşılanan kafilemiz daha sonra Fenerbahçe Resort ve Sport Düzce Topuk Yaylası Tesislerimize ulaştı.

1 hafta boyunca Düzce’de kamp yapacak olan Takımımız, 8 Temmuz Cumartesi günü Düzce Stadı’nda Romanya’nın CS Juventus Bucuresti takımı ile yapacağı özel maç sonrası İstanbul’a dönecek.

788

Sezon öncesi çalışmaları kapsamında 11 Temmuz Salı günü İsviçre’nin Lozan şehrine hareket edecek olan Fenerbahçe, 19 Temmuz Çarşamba gününe kadar burada kamp yapacak ve bu süre zarfında toplamda 4 hazırlık maçı oynayacak.

s45

Takımımız, sırasıyla 12 Temmuz Çarşamba günü Portekiz’in Sporting Lizbon CP, 15 Temmuz Cumartesi günü Fransa’nın Olympique Marsilya, 17 Temmuz Pazartesi günü İspanya’nın Athletic Club Bilbao ve 19 Temmuz Çarşamba günü Fransa’nın AS Monaco takımlarıyla karşılaşacak. Hazırlık maçlarıyla ilgili stat ve saat bilgisi daha sonra paylaşılacaktır.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…