Anasayfa > Röportajlar > Tuncay Şanlı’dan açıklama geldi..08 Şubat 2017 Çarşamba, 14:29

Tuncay Şanlı’dan açıklama geldi..

56TGed-1
Sakaryaspor ile yollarını ayıran genç teknik direktör Tuncay Şanlı,sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı

Sakaryaspor’la yolları ayrılan Tuncay Şanlı sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Tuncay Şanlı yönetime atıfta bulunarak, ‘günü kurtaran ve şahsi egolarını ön planda tutulan kişilerce değil, geleceği inşa ede kişilerce yönetmesi dileğiyle’ ifadelerini kullandı.

İşte Tuncay Şanlı’nın o açıklaması:

“Kamuoyunun bilgisine

Doğduğum ve tribünde desteklediğim, formasını terlettiğim Sakaryaspor’uma Teknik Direktör olarak hizmet verme imkanı doğduğunda, uzun vadeli ve programla çalışmak koşuluyla, bu görevi onur ve büyük bir heyecanla kabul ettim.

Sakaryaspor’umuzun hakketiği başarılara ulaşması için yapılması gereken planları ekibimizle oluşturduk ve bize izin verilen süre zarfında yapmaya çalıştık.

Planladığımdan çok daha kısa bir sürede kesilen bu süreçte görev sürem boyunca bana ve ekibime desteğini eksik etmeyen herkese çok teşekkür ederim.

Sakaryaspor’un yanında, kişiler ve koltuk sevdası geçicidir… gerçek, akılda kalan ve kalıcı olan Sakaryaspor’dur.

Sevdalısı olduğumuz Sakaryaspor’umuzun saha içi ve dışında günü kurtaran ve şahsi egolarını ön planda tutulan kişilerce değil, geleceği inşa ede kişilerce yönetmesi dileğiyle.

Görevden ayrılma sürecimizin camiamıza, değerlerimize aykırı şekli ve süreci hakkında belirtecek çok şey var olsa da konu Sakaryaspor’um olunca uygun olan sadece susmak olacaktır.

Sakaryaspor’umun bu sezonun geri kalan maçlarında başarılı olmasını ve gelecekte kazanacağı şampiyonluk ve kupalarla bizleri sevindirmesini temenni ederim”..

 12numara

 Benzer Haberler

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..

Mesut Özil başarının sırrını açıkladı  

Mesut Özil başarının sırrını açıkladı