Anasayfa > Haberler > TURKISH AIRLINES LADIES OPEN İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…08 Nisan 2014 Salı, 18:48

TURKISH AIRLINES LADIES OPEN İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

123
Golfün kraliçeleri National Golf Kulübü’nde mücadele edecek.
Dünyanın dört bir yanında düzenlenen ve Avrupa’nın en prestijli turnuvalarından biri olarak kabul edilen Ladies European Tour- Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası´nın Türkiye ayağı 08 – 11 Mayıs 2014 tarihlerinde Antalya-Belek bölgesinde bulunan National Golf Kulübü’nde gerçekleşecek. “Turkish Airlines Ladies Open Avea Prime Pro-Am Golf Turnuvası”nda ise iş ve cemiyet camiasından önemli isimler bir araya gelecek.
Ocak ayında Yeni Zelanda’da start veren Ladies European Tour’un (LET) Türkiye ayağı Turkish Airlines Ladies Open 08-11 Mayıs 2014 tarihlerinde altıncı kez National Golf Kulübü’nde 32 ülkeden 126 profesyonel kadın golfçünün katılımıyla gerçekleşecek. Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’nın Türkiye ayağı 2008 yılından beri, ulusal ve uluslararası alandaki tecrübesi ile dünyanın seçkin sermaye ve yatırım danışmanlık şirketlerinden olan Mineks International’ın organizatörlüğünde yürütülüyor.
 hg
Dünya çapında 80 turnuva kazanan, İngiltere’nin en iyi kadın golfçüsü Laura DAVIES’in de yer alacağı 2014 Turkish Airlines Ladies Open’da 2013 şampiyonu Güney Afrikalı Lee Anne PACE, 2012 ve 2011 şampiyonu Hollandalı Christel BOELJON, 2010 şampiyonu İngiliz Melissa REID, İsviçreli Carin KOCH, İspanyalı Carlota CIGANDA ve İngiltere’nin yükselen starı Charley HULL gibi birçok uluslararası golfçü yer alacak. Tüm yıl boyunca sürecek turnuva Türkiye’den sonra Hollanda, Slovakya, İngiltere, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İskoçya, İsveç, Fransa, İspanya, Fransa, Güney Afrika, Çin, Hindistan ve Dubai’de devam edecek.
Amatör Golfçüler Profesyonelce Yarışacak

 12numara

 Benzer Haberler

Fenerbahçemiz derbide farkı azaltmak istiyor  

Fenerbahçemiz derbide farkı azaltmak istiyor

Hakemden uzak duracağız..  

Hakemden uzak duracağız..

Mahmut Uslu’dan Ali Koç Açıklaması  

Mahmut Uslu’dan Ali Koç Açıklaması