Anasayfa > Yazarlar > ÜNLÜLERİN YENİ MODASI : EVET, HAYIR..26 Ocak 2017 Perşembe, 17:50

ÜNLÜLERİN YENİ MODASI : EVET, HAYIR..

nbbd74n7-1
Bu çok tehlikeli dönemde millete mal olmuş siyaset dışı kişilerin böyle açıklamalar yapması son derece yanlış ve tehlikelidir.

Bu açıklamayı yapanlar ancak siyasetçiler olmalıdırlar, zaten bu onların işi. Siyaset dışında böyle toplumu ayrıştırıcı açıklamalar yapan ünlü isimler bilmeden kendilerini ve Recep Tayyip Erdoğan’ı zor duruma düşürmektedirler. Sizlerin milyonlarca seveniniz var. Bu sevenlerinizin içinde HAYIR diyecek olan birçok kişi var, siyasi fanatikler var. Yarın size bu insanlar kin besleyip bir yerlerde hayatınızı tehlikeye atacak bir eylem yapabilirler. O zaman sorumlu kim olacak! Elbette kendiniz olacaksınız! Siz istemeden de olsa bir anlamda Recep Tayyip Erdoğan’da sorumlu olacak.

Sizler sıradan isimler değilsiniz, ülkenin %85’i sizleri tanıyor ve seviyorlar. Çok manasız yere kendinizi riske atmanıza hiç gerek yok, ayrıca durup dururken böyle açıklamalar yapmak gerginliği tırmandırır.
Bu Anayasa değişikliği 15 hain darbe girişimi gibi Devletinin, milletinin, bayrağının, askerinin, polisinin yanında duran bir gelişim değil. Bu olay tamamen halkın oyuna sunulacak olan bir referandumdur. Sizler kendi işinize bakın sen siyasetçi misin kardeşim yok!. Eee derdin ne! Neden toplumu böyle açıklamalar ile geriyorsunuz?. Bir yerlere mesaj vermek istediğiniz belli, belli de zaten onlarda bizlerde sizi biliyoruz. Çünkü sizi destekleyen kitlenin içinde herkes var. Hiç kimsenin adamı olamazsınız. Oyuncular da öyle olmalı. Ama bununla beraber sosyal sorumluluk projelerinde yer almalılar. Çünkü toplumda özellikle bugünlerde daha da artan hassasiyetler var. Bir zümrenin, bir grubun, bir siyasi partinin, herhangi bir şeyin değil, toplumun hissiyatına ortak olmak zorundalar.

evet-hayir

BENİM ELBİSEMİN RENGİ BELLİ

Ben açıklama yapabilirim, sokakta ki vatandaş açıklama yapabilir, görüşünü söyleyebilir. Aslında ben şahsen sizlerin ‘EVET’ açıklamalarından dolayı mutlu oldum. Benim elbisemin rengi zaten belli. Ben partici değil ‘LİDERCİYİM’..Liderimin peşinden gider ve her daim onu desteklerim. Beni bu ülkede tanıyan 3-5 kişidir, bu yazımı okuyacak olan 5-10 kişidir.

Unutulmamalı ki sizlerin böyle açıklamaları ile hiç kimse fikrini değiştirmez. Vay şu ünlü “Evet veya Hayır dedi “ diye sizin çağrınıza uymaz. Böyle açıklamalar yaparken sizleri seven “HAYIR” diyecek olan sevenlerinizi kaybetmeyin ve üzmeyin. Sen yine git EVET oyunu at eyvallah. Sadece renginizi bu kadar açık belli etmeyin yeter..

Bu tür açıklamaları yaparken sonuçlarının nasıl olacağını bilmek gerekir. Bence de ünlü isimlerin böyle ayrımcı açıklamalar yapılması son derece yanlış ve tehlikelidir. Benden söylemesi!!!

 Benzer Haberler

Kara bulutlar artık dağıldı  

Kara bulutlar artık dağıldı

Takım iyi sinyal verdi..  

Takım iyi sinyal verdi..

Fenerbahçe yerlerde sürünüyor  

Fenerbahçe yerlerde sürünüyor