Anasayfa > Haberler > Uzaklardan kendisine talip var!28 Mayıs 2017 Pazar, 16:52

Uzaklardan kendisine talip var!

799
Volkan Demirel boş sözleşmeye imza atmaya hazır… Yönetim ise Adanaspor maçından önce kaptana sözleşme vermeye niyetli değil.

Volkan’ın sözleşme yenilememesinin internet üzerinden yabancı tüm kulüplerin önüne düşmesi ise menajeri Erdinç Şehit’in mail hesabına mesaj yağmasına neden oluyor.

Bu mesajlardan birisi MLS ekiplerinden Colombus Crew’dan geldi. ABD ekibinin futbol operasyonları direktörü Asher Mendelsohn imzasıyla gelen mailde, “Müşteriniz Volkan Demirel’in hizmetleriyle ilgileniyoruz. Kendisinin sözleşme sonu olması itibariyle, kulübü ile değil menajeri olarak sizinle direkt temas kurduk. Kendisi için düşündüğünüz 2 yıllık gelişim planını bizimle paylaşırsanız, biz de kendi fikirlerimizi sizinle paylaşabiliriz” ifadeleri yer aldı.

MİNİ YORUM : Bakalım bu gelişmeler neticesinde yönetim nasıl bir yanıt verecek. Ancak şunu kesinlikle belirtmek isteriz ki Ne Volkan, ne de yönetim Fenerbahçe dışında bir takımın olmasına izin vermeyecek. Ayrıca özellikle sakatlığından sonra ki haftalarsa süper bir görüntü çizen Volkan ile sözleşme 2 yıl daha uzatılacaktır..

 12numara

 Benzer Haberler

Van Persie’nin sözleşmesini feshettik!  

Van Persie’nin sözleşmesini feshettik!

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu  

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..  

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..