Anasayfa > Röportajlar > V.Persie sahada en güzel cevabı verdi12 Şubat 2017 Pazar, 16:10

V.Persie sahada en güzel cevabı verdi

BGG1cc0aeef-752x440

Fenerbahçe’nin yurt dışında en çok dikkat çeken taraftarı top model Asia Maione Cozzolino her hareketi ve paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Sarışın ve mavi gözleriyle adeta Kanarya’yı andıran güzel manken ile 3 soru 3 cevap köşemize konuk ederek merak edilen soruları yönelttik.

V.PERSİE SADECE CEVAP VERDİ

Fenerbahçe bence çok önemli ve güzel bir takım, derbiyi kazandığımız icin çok mutluyum. Ancak maç sırasında olan olaylar ve maç sonrası yaşananlar ve özellikle Tosic’in eşi’nin Twitter hesabından Van Persie‘ye attığı mesaj beni üzdü. Çünkü gereksiz polemikler ve bu tür önemli maçlarda yaşanan olaylar vardır ama gereksiz polemiklerden kaçınılması gerekir. Van Persie çok önemli ve basarılı oyuncu aynı zamanda Fenerbahçe için önemli bir isim. O maçta kendisine yapılan provakasyonlara cevap verdi. Derbiyi kazanmak güzel bir duygu. Özellikle Beşiktaş’ın kendi sahasında alınan bu galibiyetle hem taraftarları hemde beni çok mutlu etti.

me3b40059

NAPOLİ RÖVANŞINI FENERBAHÇE ALDI

Ayrıca eminim ki biliyorsunuz ben ayrıca Napoli şehrinden yani Napoliliyim, bundan birkaç ay once Beşiktaş benim İtalya da tuttuğum takım Napoli’yi burda yenmişti, benimde Türkiye‘de taraftarı oldugum takim Fenerbahçe Beşiktaş’ı kendi sahasinda yenerek bunun rövanşını almış oldu.

KANARYA LİGDE YİNE KAZANIR

Bu arada kupa maçından sonra lig de birkaç hafta içinde karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi ile ilgili olarakta, Beşiktaş maçında oynadığı gibi oynarsa yeneceğini düşünüyorum. Fenerbahçe büyük ve önemli bir kulüp bu galibiyeti tekrarlayacağını düşünüyorum.

FENERBAHÇELİ OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM

Burada yaşayan iki Türk arkadaşım sayesinde yakından tanıma fırsatı buldum. Ayrıca onlar hasta Fenerbahçeliler ve Fenerbahçe ile ilgili her türlü bilgiyi, renkleri, taraftarları hakkında bilgi verdiler. Benim İtalyadaki taraftari oldugum Napoli takımının taraftarlarına da çok benzer yanları ve duyduğum sempati ile Fenerbahce taraftarı olmaya karar verdim. Sıradan bir takımın taraftarı değilim bu çok önemli. Hatta Avrupa’da tanınan önemli kulüpler arasında gösterilen bir kulübün taraftarıyım bundan da mutluluk duyuyorum.

SARAÇOĞLU STADYUMUNA GELECEĞİM

Her gün yüzlerce mesaj alıyorum. Sevgi, davet ve farklı farklı mesajlar geliyor. Fenerbahçe stadına davet ediyorlar beraber maç izlemek için, bende bu davetleri kabul edeceğim, söz veriyorum ilk firsatta ve en kısa sürede İstanbul’a gelmeyi planlıyorum.

7a010323044

ELEŞTİRİLERE KULAKLARIM TIKALI ÖNEMLİ OLAN BENİM HİSSETTİĞİM

Son olarak eklemek istediğim birkaç cümle var. Bütün yaptıklarımı isteyerek gönülden ve yürekten yapıyorum. Bazen eleştiriler oluyor ama ben bunlara aldırmıyorum ve kesinlikle beni ilgilendirmiyor. Tek ilgilendiren benim ne hissetiğim.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK FENER

Her zaman her yerde en buyuk Fener… KAYNAK www.yetkinetkin.com

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..