Anasayfa > Manşet/Röportajlar > Van Persie: ‘Aykut Hoca ile iyi anlaşıyoruz’23 Temmuz 2017 Pazar, 21:53

Van Persie: ‘Aykut Hoca ile iyi anlaşıyoruz’

yyu
Hollanda basınına konuşan yıldız golcü, “Türkiye’ye artık alıştım. 2 yıllık bir tecrübem var. Bu sene çok daha farklı geçecek” dedi.

Geldiği günden bu yanaki en iyi dönemini yaşayan ve sezon öncesi hazırlık kamplarındaki istekli görüntüsüyle dikkat çeken Robin Van Persie, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu.

“Artık Türkiye’ye alıştım” diyen tecrübeli forvet, “Geride kalan iki yılın cebimde olması benim için çok iyi. Neler olacağını tahmin edebiliyorum. Türk futbolu, Türkiye ligi gerçekten zor. Çok iyi takımlar var. Daha güçsüz gibi gözüken takımlar dahi önemli oyunculara sahipler. Ancak burada iki yıl geçirdim ve hem Türkiye’ye hem de hayat tarzına alıştım” ifadesini kullandı.

“AVANTAJI KULLANACAĞIM”

Kendisini formda hissettiğini de dile getiren Van Persie, “Türkiye’de deneyimli bir oyuncuyum. Bu avantajı kullanacağım ve inanıyorum ki bu sene benim adıma çok daha farklı geçecek” yorumunu yaptı.

“AYKUT HOCA İLE İYİ ANLAŞIYORUM”

Van Persie, “Takımın başına geçen yeni hocamız ile ilk günden itibaren çok iyi bir diyalog kurduk. Kendisinin benden çok şeyler beklediğinin farkındayım. Bana idmanlarda sürekli övgü dolu sözlerle hitap etmesi beni oldukça motive ediyor. Umarım ki Aykut hocanın güvenine layık olurum. Bu sezon gerçek Robin olacağıma taraftarlarımız inansın” dedi..

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..