Anasayfa > Editör Seçimi/Haberler/Manşet > Volkan’dan Fatih Terim’e: Kaçtı demesinler diye geldim hocam06 Ekim 2014 Pazartesi, 16:56

Volkan’dan Fatih Terim’e: Kaçtı demesinler diye geldim hocam

ccc

Fenerbahçe’nin milli kalecisi Volkan’a bel ağrıları için iğne yapıldı. İğnenin 4 günde etki etmesi bekleniyor. Ancak Volkan’ın, Fatih Terim’e, “Oynamasam bile kampta kalmak istiyorum” diyerek, milli takımdan affını istemediği belirtiliyor.

Fenerbahçe ’nin kaptanı ve milli takımın da kalecisi olan Volkan Demirel, hafta sonu oynanan Konya maçında fıtık sorununun nüksetmesine rağmen Milli Takım kampına katıldı. Akhisar maçı öncesi sakatlanan ve Konya maçında belindeki sakatlığı nükseden kalecinin MR’ında iki seviyede fıtıklaşma ve bir seviyede sinire baskı tespit edilmişti.

Konyaspor maçında, başarılı kurtarışları kadar hakeme yönelik itirazları ve hırçın hareketleriyle de dikkat çeken Volkan, bu sakatlığına rağmen rağmen Milli Takım’ın Euro 2016 elemelerindeki Çek Cumhuriyeti ve Letonya maçlarının kampına katıldı. Akşam gazetesinin haberine göre, Volkan’ın kampa katılmasının ardından Teknik Direktör Fatih Terim ile aralarında ilginç diyaloglar yaşandı.
‘OYNATMASANIZ DA…’
Volkan’ın beline kas gevşetici ve ağrı kesici iğne yapıldı. İğne tedavisi etkisini 4 gün içinde gösterecek. 4 gün sonra Volkan’ın belindeki ağrıların azalması bekleniyor. Volkan’ın iğne tedavisine vereceği cevap, sahalara döneceği tarihi belirleyecek. Belde fıtık ve ağrılarla Riva’ya giden Volkan’ın, Terim’e, “Kaçtı demesinler diye geldim hocam. Kolum da kopsa, ayağım da kopsa oynarım. Beni oynatmasanız bile yine de Milli Takım’da kalmak istiyorum” dediği öne sürüldü.
5 GÜNDE İYİLEŞİR Mİ?
Milli Takım, Cuma günü 21.45’te Şükrü Saracoğlu’nda Çek Cumhuriyeti ile oynayacak. Bu maçın hemen ardından cumartesi günü Riga’ya gidip, 13 Ekim Pazartesi günü de Letonya ile karşılaşacak. Volkan’ın 5 gün içinde oynamaya hazır hale gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi