Anasayfa > Futbol > Yanal: Fenerbahçe hep kazanacak16 Eylül 2013 Pazartesi, 22:49

Yanal: Fenerbahçe hep kazanacak

ersun9a298ce_k
Fenerbahçemizin teknik direktörü Ersun Yanal, 3-2’lik Kasımpaşa maçı sonrası değerlendirmelerde bulunurken 22 futbolcunun birlikteliğine vurgu yaptı.
Yanal maç sonrası yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu;
”Kasımpaşa takımı ligin ne kadar önemli bir ekibi olduğunu bir kez daha gösterdi. Güçlü, duygulu oynayan bir takım. Oyunun başında iyi bir ritim yakalamayadık, ilk yarının sonunda da bu oldu. Bugün sahada olan ve kenarda olanlarla birlikte 22 oyuncumuzun da kalbi birdi. Seyircinin desteği arttıkça Fenerbahçe hep kazanacak. Bu maçlarla önemli referanslar çıkıyor. Bugünkü ritmin daha üstüne çıkmamız gerekiyor. Parça parça bunu gösteriyoruz. Çok fazla top kayıbı ile oynadığınızda oldukça becerili oyuncularla bizi yoran bir Kasımpaşa vardı. Oyun üstünlüğü kurmamız gerekiyordu.”
Caner Erkin’in performansı ile ilgili olarak Ersun Yanal, ”Caner zaman zaman iyi performans veren bir oyuncu. Zaman zaman da kötü oynamış olabilir. Bugün belirli bölümlerde çok iyi tempo yaptı, bazen hata da yaptı. Bizim oyuncularımız nasıl oynayacaklarını biliyor. Yükselen tempolu ile oynamayalız. Bu bir takım oyunu. Dışarıdan bizi izleyenlerin de takım olmasıyla kazandık” ifadelerini kullandı.

 12numara

 Benzer Haberler

Fenerbahçe 4-1 Demir Grup Sivasspor  

Fenerbahçe 4-1 Demir Grup Sivasspor

Fenerbahçe’de üç ismin bileti kesildi!  

Fenerbahçe’de üç ismin bileti kesildi!

İşte Maçın Hakemi..  

İşte Maçın Hakemi..