Anasayfa > Futbol > Yanal’ı sevindiren haber19 Şubat 2014 Çarşamba, 18:53

Yanal’ı sevindiren haber

Untitled-1bb
Fenerbahçe’mizde kritik şampiyonluk mücadelesi sürerken Ersun Yanal’ın belirlediği 3 maçtan ilki olan Kasımpaşa karşılaşmasından alınan üç puan camiayı mutlu etti.
Sarı lacivertlileri asıl mutlu eden ise sakatlıkların yavaş yavaş iyileşmeye başlaması…Kasımpaşa karşılaşmasında cezalı Egemen ve Caner’in yanı sıra sakat oyuncular Webo, Sow, Meireles’ten yoksun çıkan sarı lacivertlilerde sakat oyuncular gittikçe iyiye gidiyor. İşte sakatlıkların son durumu…
Meireles: Yaklaşık 2 hafta daha sahalardan uzak kalması bekleniyor. Elazığ ve Gençlerbirliği maçlarında oynaması beklenmiyor.
Emenike: Artık tamamen iyileşti. Kardeşinin eşinin vefatı nedeniyle gittiği Nijerya’dan yarın dönecek. Ersun Yanal orada kendisine bir çalışma programı belirledi ve Nijerya’da da çalışmasını istedi.
Webo: Sakatlığının  tamamen iyileşip takıma dönmesi için daha 2 haftalık bir süre var. Gençlerbirliği maçına yetişmesi mümkün görünmüyor. Trabzonspor ile deplasmanda oynanacak karşılaşmada hazır olmasa da kadroda olabileceği belirtiliyor.
Sow: Takım ile birlikte çalışmalara gelecek haftanın ortasından itibaren başlaması bekleniyor. Gençlerbirliği karşılaşmasında en azından kulübede olabilir.
Cezalılar
Caner Erkin: Sarı kart cezası sona erdi. Elazığspor deplasmanında sahada olacak. Onun dönüşüyle Kadlec yüksek bir ihtimalle kulübede olacak.
Egemen: Cezası Gençlerbirliği karşılaşmasında bitecek. Onun da takıma dönmesiyle Bekir kulübeye çekilecek.

 12numara

 Benzer Haberler

Boluspor tarihi bir farkla kazandı  

Boluspor tarihi bir farkla kazandı

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…