Anasayfa > Haberler > Yeni Sezon Formaları Satışa Çıktı08 Temmuz 2017 Cumartesi, 15:34

Yeni Sezon Formaları Satışa Çıktı

nmmm

Profesyonel Futbol Takımımızın 2017-2018 sezonunda giyeceği formalar satışa çıktı ve taraftarlarımız tarafından beğeni topladı. Fenerbahçemizin yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı ise “FARKINI ORTAYA KOY”.

2017/18 sezonu Fenerbahçe yetişkin formaları 169 TL, genç formaları 129 TL ve çocuk formaları ise 119 TL’lik satış fiyatıyla, Fenerium mağazaları, Fenerium e-ticaret sitesi (www.fenerium.com.tr), adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/fenerbahce adresinde taraftarların beğenisine sunuldu.

Fenerium mağazalarına giden taraftarlarımız, yeni sezon formalarını ilk günden giymeye başladılar.

Fenerbahçe A Futbol Takımı’nın 2017/18 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan ClimaCool® teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını arttırıyor.

Fenerbahçe futbol takımlarının 2017/18 futbol sezonunda giyeceği formalar:

uıo

uıo

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi