Lig başlayalı 12 hafta olmuş, Fenerbahçe'de hala ilk 11 şekillenmedi, oyun sistemi yok, antremanlar belli ki yetersiz, fizik kondisyon düşük, takımın teknik ve taktik olarak yetersizliği, defansın hoyratlığı, forvetlerin vasatlığı, maçı okumakta zorlanan bir hoca ve en önemlisi Fenerbahçe ruhu eksik. Fenerbahçe kıyameti yaşıyor. 

Sn. Ali Koç Başkan seçildiği günden beri Fenerbahçe tüm branşlarda malesef kötü sonuçlar alıyor ve almaya devam ediyor. Taraftar isyanda, maçları izlerken kahrolan, evlerinde tv karşısında saç baş yolan Fenerbahçe taraftarı çile çekiyor adeta. Basketbol takımı sürekli kaybediyor, Kıyamet Fenerbahçe'nin üzerine kopmuş gibi. Neler oluyor diye sorgulayan birisi yok mu Fenerbahçe'de? Neler oluyor? Birileri çıkıp Fenerbahçe taraftarına kötü gidişatı sebepleriyle bir bir anlatsın. Birileri sorumluluk alsın bu işi çözeceğiz bize güvenin desin bari de, en azından bizlerinde size karşı gönlü hoş olsun!

Fenerbahçe kuruluşundan bugüne kadar tarihinde, elinde olan bir çok başarıyı bir bir kaybetti. Son olarak Malatya karşısında ki mağlubiyetle Kadıköy'de kendi sahasında 3 maç üst üste ilk defa kaybederek iç saha da ki en kötü performansını 3 maça çıkarmış oldu. Ezeli rakiplerimize karşı yıllardır elimizde bulunan Kadıköy'de ki namağlup ünvanlarımız, hepsi birer birer bitti. Yani kusura bakmayın burada teknik taktik üzerine yorum yapamıyoruz içimiz acıyor, sabah uyandığımızda keyfimiz kaçmış oluyor! Vallahi yazıktır billahi yazıktır! Büyük Fenerbahçe taraftarına yazıktır! Senelerdir başarısız ve gelecek vaat edemeyen Fenerbahçe izletiyorsunuz taraftara. Yönetimden teknik kadroya futbolculara kadar sıkıntılar var. Belki herkes iyi niyetlidir bunu tartışmıyoruz asla, ancak iyi niyetlede gemi gitmiyor. 

12 hafta oldu 23 puan ile 3. Sıra da yer alıyoruz, kayıp 13 puan var, iç saha da son 3 maçı kaybettik, biz Fenerbahçe taraftarları bu puanları yine kaybetmeyelim diye yırtınıyoruz. 

Fenerbahçe büyük bir kulüp ve büyük bir camiası olan, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Fenerbahçe başarısızlığı kabullenmez.

Bütün branşlar da başarılı olacağımız güzel günleri yeniden  görmek dileğiyle. 

  Sağlıcakla kalın... 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43