banner55
banner53

Fenerbahçemiz, 1907 kuruluş tarihinden beri bugüne kadar kötü sezonlar gördü elbet, ancak hiç bu kadar kötü iki sezon görmedi...

Kulübümüz, ekonomik zorluklar yaşadığı bu süreçte, futbol şubesi başta olmak üzere Basketbol ve diğer branşlarda bile tanınmayacak kadar Fenerbahçe kimliğinden uzak bir görüntü verdi. Deyim yerindeyse Fenerbahçe'nin adı bile yetmedi.

Başkanımız Ali Koç'un cebinden kulübümüze verdiği 50 Milyon Dolar, Koç Şirketler grubundan Fenerbahçe'ye aldığı sponsorluklar, Winwin kampanyasından gelen 130 Milyon TL derken 3.2 Milyar borcu olan bir kulüp için malesef yetersiz kaldı. Nasıl kalmasın dile kolay 3.2 Milyar TL borçtan bahsediyoruz. Taraftarımız son On Yıl'da sadece iki Şampiyonluk yaşadığı için fena halde buruk olsa da içleri "Her Zaman, her yerde Fenerbahçe." diye haykırmaya devam ediyor. 

Yeni sezon yapılanması için Başkanımız Ali Koç direk kadroda oynayacak 3 transfer peşinde olduğunu belirtti, bu transferlerin kimler olduğu henüz belli değil, gelecek futbolcuların direk kadroda oynamasıda yeterli değil, bana göre... Çünkü taraftarımız sabırsız, artık şampiyonluk şarkıları söylemek istiyorlar, yeni sezonun sonunda başarılı ve göğsümüzü kabartan bir Fenerbahçe istiyorlar.. Dolayısıyla gelecek Üç futbolcu bugünkü kadroyu baz aldığınızda kim gelirse zaten ilk on bir de oynar ama önemli olan takım halinde başarıyı getirecek yeni, sağlam dinamik ve savaşan en önemlisi Fenerbahçe ruhununun farkında olabilecek bir kadro oluşturulmasıdır. Aksi halde yeni sezon da bu geçtiğimiz iki sezondan farklı olmayacaktır. 

 - Kişisel görüşüm, taraftarımız her ne kadar Erol Bulut Hoca olarak gelsin diyorsada Başkan Ali Koç'un mutlaka kendi analizini ve araştırmasını yaptığı hocayı takımın başına getirmesi gerekli.  Ersun Yanal ile yaşadığımız benzeri bir durum daha yaşamak getirisi olmayan aksine götürüsü olan bir rezalet doğuracaktır. 

Ersun Yanal'dan sonra takımın yeni Hoca'sı muhtemelen yerli bir isim değil, yabancı bir isim olacağa benziyor.

Sağlıcakla kalın. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43