banner14
banner53

Fenerbahçe taraftarı sakin olmalı. İlk kez yenilmiyor, son kez de yenilmeyecek. Artık önümüzdeki sezonun planlaması yapılması lazım. Ali Bey'in hem yönetim tarzında hem de takımda farklı kararlar alması lazım. Ali Koç artık şapkasını önüne koyup yaptığı inanılmaz yönetim hatalarını ve transfer hatalarını iyi analiz etmeli. Fenerbahçe taraftarı artık Ali Koç ve yönetimine hiç güvenemiyor, hakem hataları dediler birçok yere başvurdular onların inadına aynı oyunlar devam ediyor. Buna ilaveten takımın kadrosunun şampiyonluk için yeterli olmadığını zaten sezon başında yazmıştım.

Ali Koç acil olarak yönetimini yeniden revize etmeli ve güven tazelemeli. Yönetimini çok daha tecrübeli ve ağır isimlerden oluşturmalı. Mevcut yönetim neredeyse bu işlerden anlamayan isimlerden oluşmuş. Kulübün içinde görev almaya devam eden laf götürüp getiren kulübü sömürenleri hemen uzaklaştırmalı. Kurumsallaşma yaparken genç ve tecrübesiz isimlere görev vermemeli. İletişimden turunda, birçok bölüm neredeyse çocuk diyebileceğimiz futbolun, sporun hiçbir branşı ile ilgisi olmayanlarla dolmuş durumda. Başkan Koç bunları yapmadığı takdirde çok üzülerek söylemek isterim ki, hiç birimizin istemediği bir şekilde istifa etmeye zorlanır.

Ali Koç'un Comolli inadı Fenerbahçe futbol takımına tam iki sezon kâbus yaşattı ve yaşatmaya devam edecek. Ali Koç aldığı tüm kararları ne yazık ki çok geç alıyor. Comolli ile sezon başında yolları ayırsaydı iş buralara gelmezdi. Bir anlamda Başkan Ali Koç ektiği yanlışların bedelini hem kendisine hem de Fenerbahçe taraftarlarına ödetti.

Maça gelince ben şahsen hakemlik adına utanılacak bir maç izledim. Kartların dağılımı fazlasıyla Fenerbahçe aleyhine verildi, şunu belirtmem lazım ki, hakem maça çok etki etti. Fenerbahçe aleyhine kartlar var. Fenerbahçe’nin bir net penaltısı var. Tüm yetkilerini Fenerbahçe aleyhine kullanan taraflı bir hakem izledik.

Galatasaray'ın kazandığı pozisyona penaltı kararı asla vermem ben. Bu pozisyonda hakem tereddütsüz çaldı. VAR hakemi nasıl penaltı dedi ilginç, benim görüşüme göre penaltı değildi.

Sezon başından beri planlanan Fenerbahçe'yi şampiyonluktan uzaklaştırma planı bu maç ile hedefine ulaştı. Kirli ellerin ve futbolun içine türlü planı hakemler üzerinden planlandığı gibi gerçekleşti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43