Ayrıcalık değil adalet istiyoruz!.

Herkesin bildiği gibi Fenerbahçe ligde bir düşüş içinde. Bu düşüşün sebebinin tüm yükünü hakemlere yükleyemeyiz tabi ama hakemlerin art niyetli olduğunu göz ardı edemeyiz.

Ayrıcalık değil adalet istiyoruz!.
banner50

Malatyaspor maçında kaptan Emre penaltı attığı zaman kaleci tarafından yapılan bir kural ihlali vardı. Göztepe maçında aynı kural hatası olunca VAR sistemi hemen çağırıyor ve penaltıyı tekrarlattırıyor. Mademki bu sistem bu kadar iyi kullanılıyor, neden Fenerbahçe lehine karar verilmesi gerekirken bir faaliyet olmuyor. Aynı şekilde Kayserispor maçında verilmeyen penaltılar, Antalyaspor maçında verilmeyen penaltı, Alanyaspor maçında yapılan kural hataları ve bunlara rağmen Şampiyonluk yarışından kopmayan bir Fenerbahçe takımı var. Bir de rakibimizin Bildiri itirazı var halen daha. Biz hakemler hata yapar dedik, yanlış Betmatik yapar demedik. Fenerbahçe, üzerine oynanan oyunlara yenik düşmez ama bazı şeyler insanı düşündürüyor. Neden Fenerbahçe maç kazanınca o maçların hakemleri ertesi hafta maç alamazken, puan kaybedince o maçların hakemleri ertesi hafta maç alıyor. MHK’nin niyeti belli değil mi? “Fenerbahçe maçlarında Fenerbahçe’ye puan kaybettirin maç alın diyor.”

“Fenerbahçe kollanıyor.” Algısı var birde...

İnsan cidden bunu söylemeye utanır. Nihat Özdemir Federasyon başkanı diye Fenerbahçe kollanıyor algısı var. Fenerbahçe kollanıyor olsa 12 puanı gasp edilir miydi? Uzun lafın kısası, Fenerbahçe kollanmıyor, önü kesilmeye çalışılıyor. Fenerbahçe bunlara en güzel cevabı sahada vermelidir. Fenerbahçe ayrıcalık değil ADALET bekliyor.

banner51
Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇE12 NumaraMHK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43