Başkanımız Ali Koç: "Bu bizim şampiyonluğumuzun habercisidir"..

Başkanımız Ali Koç, Galatasaray maçının ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

Başkanımız Ali Koç: "Bu bizim şampiyonluğumuzun habercisidir"..

Başkanımız Ali Koç, Galatasaray maçının ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı.
 
Başkanımız Ali Koç şu şekilde konuştu:
 
“Maçın hakkı 1-0 değil. İlk yarı onlar üstündü ikinci yarı biz üstündük. Tam rakamlara bakamadım, gol pozisyonu rakamlarına ama ikinci yarı oynadığımız futbolu ilk yarı oynasak çok daha olumlu olurdu maç sonucu lehimize. Bu maçın bana sorarsanız hakkı beraberlikti. Ofsayttan verilmeyen golümüz bize göre %100 gol. Tabii hangi açıdan baktığınıza, hangi açıdan gösterileceğine bağlı. Elimize gelen resimler, videolar farklı açılardan çok farklı bir şeye ifade ediyor. Futbolun içinde bunlar var. Önemli olan gri pozisyonların hep bizim aleyhimize olması. Bu kadar ince bir çizgide olan bir pozisyonun, dakikada hatta 1 dakikadan az bir sürede hiç VAR’a gitmeden direkt verilmesi enteresan. Ama biz hakeme sığınmayacağız. Burada çıkıp ikinci yarıda oynadığımız topu ilk yarıda oynayıp çatır çatır maçı almamız lazımdı. Şunu söyleyeceğim, bunu not edin; bu maç, bu maç sonucu ve maçta yaşananlar bizim şampiyonluğumuzun habercisidir. Biz çok seneler gördük orada, burada rakibimizi yenip sene sonunda istediğimiz sonuca ulaşamadığımız. Ama bu maçta yaşadıklarımız, gördüklerimiz şunun habercisi; şampiyonluğun en büyük motivasyonu oldu bu maç. Sakatlarımız da dönünce bence sene sonu için çok önemli bir motivasyon oldu. Şampiyonluğun habercisi diyorum. Üzdük, taraftarlarımızı üzdük. İyi gidiyorduk. Her zaman diyorum; bu maçla ne şampiyon olacaktık ne de şampiyonluk gidecekti. Kazansaydık önemli bir psikolojik avantaj olacaktı. Olmadı, sağlık olsun."
 

Basın mensuplarından gelen bir soru üzerine Başkanımız Ali Koç, "Öyle bir şey olmadı. Çirkin görüntülere kendi stadımızda müsaade etmeyeceğimizi söyledik. İçeri gitmelerini rica ettik. Hayatta bir şey var; kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacaksın. Yaparsan da, tepki görürsen de bunu gayet anlayışla karşılayacaksın. Zaten Mustafa Başkan anlayışla karşıladı. Olmamalıydı dedi. Sağlık olsun. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz ama hiç canınızı sıkmayın. Bu bizim şampiyonluğumuzun habercisidir.” dedi.

BİZ 12 NUMARA OLARAK BAŞKANIMIZIN ŞAMPİYONLUK İNANCINA TAM OLARAK Güvenilir Bahis Siteleri İNAANMAKTAYIZ. ŞAMPİYONLUĞA GİDEN YOLUMUZDA Kİ BİR TAKIM HAİNLERİ VE FENERBAHÇEMİZİ DURDURMAK İSTEYEN İLLEGAL GÜÇLERİ TAKIMIMIZIN VE HOCAMIZIN YANINDA OLARAK AŞACAK VE ŞAMPİYON OLACAĞIZ..ÇÜNKÜ #BİZFENERBAHÇEYİZ #12NUMARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43