Başkanımız Ali Koç’tan Yeni Yıl Mesajı

2020 yılı, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan, hiçbirimizin daha önce tecrübe etmediği bir salgınla mücadele ettiğimiz ve hayatta yaptığımız her şeyin, yaşadığımız her anın kıymetini çok daha iyi anladığımız bir yıl oldu.

Başkanımız Ali Koç’tan Yeni Yıl Mesajı

Değerli Fenerbahçe Ailemiz, Kıymetli Taraftarlarımız,
 
2020 yılı, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan, hiçbirimizin daha önce tecrübe etmediği bir salgınla mücadele ettiğimiz ve hayatta yaptığımız her şeyin, yaşadığımız her anın kıymetini çok daha iyi anladığımız bir yıl oldu. 
 
Tüm düzenin, rutinlerimizin altüst olduğu, başlarda Kaçak Bahis evlerimize kapanıp, ne olacağını bilmeden büyük bir endişeyle beklediğimiz dönemde, ülke olarak büyük bir dayanışma örneği gösterdik.
 
Fiziken aramıza mesafe koymak zorunda kalmış olsak da, dayanışma ve birlik beraberlik duygularıyla birbirimize tutunduk.
 
Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, devletimizin ve üretim zincirindeki fedakar vatandaşlarımızın ülkemizi ayakta tutmak için verdiği büyük özveri, salgınla mücadele için bizlere ilham, güç ve cesaret verdi.
 
Bu süreçte biz de Fenerbahçe Spor Kulübü olarak sağlığı en büyük önceliğimiz olarak belirledik, değerli üyelerimizle toplantılarımızı, buluşmalarımızı yapamasak da,
 
maçlarımızda taraftarlarımızın eşsiz desteğinden mahrum kalsak da sizlerle olan sımsıkı bağlarımızı ve kayıtsız şartsız desteklerinizi, bizlere verdiğiniz manevi gücü bu süreçte daha da derinden hissettik.
 
7’den 70’e Fenerbahçe’nin yanında olan tüm taraftarlarımıza teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
 
Salgın şartlarında bizlere en büyük emanetiniz olan Fenerbahçe için yükümlülüklerimizi aksatmadan emek vermeye devam ettik.
 
2021’e ramak kala, salgın hala devam etse de, dünyada aşı konusunda yaşanan gelişmelerle birlikte yeni yıla daha umutlu bakıyoruz.
 
Sıhhat dolu günlerin pek yakında olduğu umuduyla, Fenerbahçemizin nice başarılarına şahit olacağımız ve bu başarıların keyfini yaşayacağımız, sağlık, umut ve mutlulukla bir araya geleceğimiz, mesafelerin aramızdan kalktığı yepyeni bir yıl diliyorum.
 
Bu yıl, Fenerbahçe’nin, camiasıyla birlikte tek bir eksik dahi olmadan, mücadele gerektiğinde her anlamda en güçlü mücadeleyi verdiğimiz, Fenerbahçe formasını taşıyan her sporcuyu hep destek tam destek diye koruyup kolladığımız, onlara en büyük gücü verdiğimiz bir yıl olsun.
 
2021’in ülkemiz için de en güzel başarıların yaşanacağı, atılımların olacağı, her bir gencin umutla geleceğe sarılacağı, herkesin üstlendiği sorumluluklar bazında katmadeğer yaratma adına çalışacağı ve kadın cinayetlerinin yaşanmayacağı bir yıl olmasını temenni ediyorum.
 
Hepinizi sevgiyle selamlıyorum, yeni yılınızı kutluyorum.
 
Ali Y. Koç
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43