Bayraktaroğlu Kaş Kaymakamını ziyaret etti..

Genel Yayın Yönetmenimiz sayın Nurdoğdu Bayraktaroğlu Antalya Kaş ilçe kaymakamı sayın Şaban Arda Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Bayraktaroğlu Kaş Kaymakamını ziyaret etti..

Fenerbahçemizden bu sezon mutlak şampiyonluk ve 4. Yıldızı istediğini belirten Yazıcı " Erol Bulut hocamıza ve takıma güveniyorum. Bu sezon Şampiyonluk özlemimize son verecekler " dedi.

Kaymakamımıza görevinde başarılar diliyoruz.

ŞABAN ARDA YAZICI KİMDİR..

1981 yılında Rize’de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Rize’de tamamladı. 2001 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde öğrenim görmeye hak kazandı ve buradan 2005 yılında mezun oldu.

2009 yılında Samsun Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Teftiş stajını Kayseri ilinde, Kaymakam Refikliği Stajını Ankara’nın Nallıhan ilçesinde tamamladı.

Bilecik İli Yenipazar ilçesinde beş buçuk ay süreyle Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu.


Yurt dışı yabancı dil eğitimini İçişleri Bakanlığınca bir yıl süre ile gönderildiği, İngiltere’nin Canterbury şehrinde, Chris Church Üniversitesinde tamamladı. Birleşik Krallık İdari Sistemi üzerinde inceleme araştırmalarda Atlasbet ve çeşitli eğitim programlarında bulundu.

2012 yılında 96. Dönem Kaymakamlık Kursunu başarıyla tamamladıktan sonra Ağaçören Kaymakamlığına atandı ve iki buçuk yıl görev yaptı. 3 Eylül 2014 tarihinde Gümüşhane Köse Kaymakamlığına atanıp 2 yıl görevde bulunmasının arından 6 Ekim 2016 tarihinde Diyarbakır Hani Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliği görevine atanıp 2 yıl süre ile ilçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerini birlikte yürüttü. 

2018-2020 yılları arasında yürüttüğü Erzurum Tortum Kaymakamlığı görevinin ardından 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Kaş Kaymakamlığına atandı. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
#ŞabanArdaYazıcı  #12numara ##12numaracomtr #Fenerbahçe #Kaş #Antalya #turizm #türkiye #meis #inceboğaz #kaputaş #tatil #küçükçakıl #kekova #instagram #tbt #istanbul #rize

#BizFenerbahçeyiz 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43