Dimitris Pelkas'tan İsmail Kartal sözleri!

Fenerbahçeli futbolcu Dimitrios Pelkas, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İyi performansı göstermek için çalışmaya devam edeceğini söyleyen Yunan futbolcu, teknik direktör İsmail Kartal'ın hoş, nazik ve adil biri olduğunu ifade etti. İşte o açıklamalar...

Dimitris Pelkas'tan İsmail Kartal sözleri!

Fenerbahçeli futbolcu Dimitrios Pelkas, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İyi performansı göstermek için çalışmaya devam edeceğini söyleyen Yunan futbolcu, teknik direktör İsmail Kartal'ın hoş, nazik ve adil biri olduğunu ifade etti. İşte o açıklamalar...

"FUTBOLU ÇOK SEVİYORUM"

Futbol hayatına değinen 28. yaşındaki futbolcu, "Futbol gerçekten böyle bir şey her gün farklı olaylar olabiliyor. İnişli çıkışlı olabiliyor hayat gibi. Ama burada önemli olan şey dengeli olabilmek. İyi giderken ayaklarınız havadadır, kendinizi çok iyi hissedersiniz ama gitmediğinde hayal kırıklıkları olur. Güçlü bir mantaliteyle sürdürmemiz gerekiyor. Tabii ki de zor durumlar olabiliyor. Sakatlık da bunlardan bir tanesi. Ama ben bunu hiçbir şekilde mazeret olarak gösteremem. Çalışmaya devam etmem gerekiyor. Ben futbolu çok seviyorum ve benim hayatım. Güçlü bir şekilde devam edip takıma yardım etmem gerekiyor. Takım bana her şeyini veriyor ve takım arkadaşlarım için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum" diye konuştu.

"TAKIMIN İHTİYAÇLARI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Takıma sakatlık sonrası dönüş sürecine değinen Pelkas, "Bu süre bazıları için yeterli, bazıları için olmayabilir bu tartışmalara girmek istemem. Herkes oynamayı ister, sahada performans ortaya koymak ister. Bazen iyi bazen kötü performans ortaya koyarsınız. İyi oynayabilmeniz için etkenler çok fazla. Ben çalışmaya devam edeceğim sıkı bir şekilde. Hala takıma yardımcı olabileceğimi biliyorum. Takımın ihtiyaçları için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.

"İSMAİL KARTAL ADİL VE NAZİK BİR İNSAN"

İyi bir gruba sahip olduklarını söyleyen Yunan oyuncu, "Herkes çalışmalarını sürdürüyor. Yeni hocamızla çok çalışma imkanı bulamadık, yeni geldi. Kendisi gerçekten adil ve nazik bir insan. Bizler futbolcular olarak çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Hak edilen yere gelebilmek adına elimizden geleni yapmamız gerekiyor, hedeflerimiz var. Başarılı olmak istiyorsak bunu hep beraber yapabiliriz. Aile olarak hep birlikte ileriye gitmek istiyoruz" dedi.

"TARAFTAR BİZİM YANIMIZDA OLDUKÇA ÇOK GÜÇLÜYÜZ"

Fenerbahçe taraftarına değinen Dimitrios Pelkas, "Taraftarın mutsuz hissetmesi normal. Takımı hak ettiği noktaya getirdikçe onlara umut verebiliriz. Çünkü biz onların güçlerini hissettik. Onlar bizim yanımızda olduklarında çok güçlüyüz. Elbette ki hedeflerimiz devam ediyor. Lig bitmedi, 15 maç var oynanacak. Kupa hedefimiz var, Kayseri ile oynayacağımız maç, Konferans Ligi'nde oynayacağımız maçlar var. Maç maç bakmak durumundayız, her maçı geldiğinde değerlendirmeliyiz. Şimdiden bir şey söylemek doğru bir şey değil, her maçın hikayesi farklı. Bana göre en iyi yol, maç maç odaklanarak devam etmek olacak" şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43