Fenerbahçe'de Löw dönemi başlıyor!

Fenerbahçe'de Joachim Löw döneminin başlaması an meselesi. Başkan Ali Koç, Löw'ün maaşı için sponsor buldu.

Fenerbahçe'de Löw dönemi başlıyor!

Fenerbahçe'de Joachim Löw döneminin başlaması an meselesi. Başkan Ali Koç, Löw'ün maaşı için sponsor buldu. Sarı-Lacivertli taraftarlar artık resmi açıklamayı bekliyor.
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, uzun süredir takımın başına getirmek için görüşmelerde bulunduğu Alman teknik direktör Joachim Löwle anlaşmaya vardı.

Löw, bir önceki görüşmede şartlarının kabul edilmesi durumunda Fenerbahçe'yi çalıştıracağını iletmişti ve son karar Başkan Ali Koç'a kalmıştı. Alman teknik adamın şartlannı uygun bulan Ali Koç, Löw'le son bir görüşme yaptı ve taraflar yeni sezon için el sıkıştı.

İMZA SÜRESİ 3 YILLIK
Dünya Kupası apoleti bulunan Alman teknik direktörün 3 yıllık sözleşmeye imza atacağı, alacağı ücretin de kulüp artı sponsorluklarla karşılanacağı öğrenildi.

GENİŞ KAPSAMLI ÇALIŞMA
Başkan Ali Koç ile Joachim Löw oluşturulacak teknik ekip, transfer bütçesi, altyapı projeleri dahil A'dan Z'ye geniş kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdi. Fenerbahçe'yi istikrara kavuşturacak doğru ismin Löw olduğuna inanan Koç, uzun süredir emek verdiği anlaşmayı sağladı ve iş sadece ıslak imzaya kaldı.

Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇEJoachim Löw

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43