Fenerbahçe'mizin eski başkanı Aziz Yıldırım seçim öncesi konuşacak

Fenerbahçe'de 25-26 Haziran'da düzenlenecek Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi eski başkan Aziz Yıldırım'ın da açıklamalarda bulunacağı belirtildi.

Fenerbahçe'mizin eski başkanı Aziz Yıldırım seçim öncesi konuşacak

Fenerbahçe'de kongre haftasına girildi. 25/26 Haziran'da düzenlenecek Olağan Seçimli Genel Kurul'dan önce perşembe günü 11.30'da eski başkan Aziz Yıldırım da açıklamalarda bulunacak.

Aziz Yıldırım, "24 Haziran Perşembe, saat 11:30'da Çırağan Sarayı'nda, hepimizin ortak Fenomenbet sevdası olan Fenerbahçe'nin dünü, bugünü ve yarını üzerine konuşacağımız bir basın toplantısı yapıyorum." açıklamasını yaptı.

Aziz Yıldırım'ın özellikle kendi dönemine ait mali konularla ilgili konuşması bekleniyor. Yani Başkan adayı olacak mı? düşüncesinde olanlar için bu beklenti olmayacak. Aziz Yıldırım sadece kendi dönemine ait açıklamlar ve suçlamalara karşılık cevaplar verecek.

"TÜM ÜYELERİ BEKLİYORUZ"
Sarı-lacivertli kulüpten üyelere kongreye katılma çağrısı geldi. Resmi twitter adresinden, "Kulübümüzün olağan seçimli genel kurul toplantısı 25-26 Haziran'da! Uzun zamandır buluşamadığımız evimizde tekrar bir araya geliyoruz. Tüm üyelerimizi demokratik haklarını kullanmaları için stadımıza bekliyoruz" açıklaması yapıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43