banner14

Futbolculara veto; Çalışanlara Balo!...

Daha dün futbolcularımız yeni yıl resimlerini koyduğu için ağıe bir şekilde eleştirilmişken, kulübün yılbaşı balosu vermesi camiada büyük tepki çekti.

Futbolculara veto; Çalışanlara Balo!...
banner50

Takımın durumu ortadayken Ali Koç'un bu tavrı hiç hoş karşılanmadı. Sen futbolcularına yeni yıl kutlamaları için yayınladıkları instagram fotolarına tepki veriyorsan, sizde yılbaşı balosu yapmayackasınız. 

"Kulübümüz tarafından Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen yılbaşı yemeğinde emektar çalışanlara plaket verildi. Organizasyona Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Yönetim Kurulu üyelerimiz ile kulüp çalışanları katıldı.

Gece, Fenerbahçe Koleji öğrencilerinden oluşan orkestrasının müzik dinletisi ile başladı. Sahneye çıkan Başkanımız Ali Koç ile Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan; herkesin yeni yılını kutlarken, kulüpte 10, 20, 30, 40 ve 50 yılını dolduran çalışanlara berat ve plaket verildi.

Önce 10 yılını dolduran kulüp çalışanlarının isimleri ekrana yansıtıldı. Daha sonra sahneye davet edilen 20 yılını dolduran çalışanlara plaketlerini Başkan Yardımcımız Mehmet Burhan Karaçam, Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nevres Erol Bilecik, Turhan Şahin ve Simla Türker Bayazıt takdim etti.

30 yılını dolduran Fenerbahçe Beko malzemecisi Erkan Karaca, 46. yılını geride bırakan Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz ve tam 50 yıl deviren Sicil- Lisans Sorumlusu Mehmet Şimşek sırayla sahneye davet edildi. Her 3 isim için hazırlanan videolar izlettirildi.

Erkan Karaca, Murat Boyraz ve Mehmet Şimşek'e plaketlerini Başkanımız Ali Koç ve Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük birlikte takdim etti. Kulübümüze hizmet etmekten dolayı onur duyduklarını ifade eden emektar çalışanlarımız, Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza da bu jestten dolayı teşekkür etti.

Geceye katılan Fenerbahçeli sanatçı İlker Ayrık ile Fenerbahçeli şarkıcı Su Soley’e de plaket ve forma hediye edildi.

banner51
Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇE12NUMARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Rafet Utku 2 yıl önce

Diyecek söz bulamıyorum. Takımın durumu rezalet'ken kutlama yapmak ancak taraftara saygısızlıktır.

Avatar
Salih Aydın 2 yıl önce

Yazıklar olsun. Taraftar kan ağlıyor, adamlar balo yapıyor..

banner42

banner43