banner14

Haddi bil Müdür!..

Ziraat Bankası Genel Müdürü 'Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz' dedi ortalık karıştı..

Haddi bil Müdür!..
banner50

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz" sözleri sarı lacivertli taraftarların tepkisini çekti. Bankadan yapılan açıklamada Aydın’ın ifadelerinin “dost ortamında yapılan bir şaka” olduğu ifade edildi.

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın Fenerbahçe'nin eski asbaşkanı Nihat Özdemir'e söylediği "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz" sözleri sarı lacivertli taraftarının tepkisi çekerken bu görüntü özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Tepkilerden ardından Ziraat Bankası açıklama yapmak zorunda kaldı.

Tepkilerin ardından bir açıklama yapan Ziraat Bankası, şu ifadelerin yer aldığı bir mesaj paylaştı:

Genel müdürümüzün güzide bir futbol takımımızla ilgili dost ortamında tamamen bir şakadan ibaret cümlesinin dün akşamdan itibaren amacından saptırılarak bazı kesimlerce kullanıldığı görülmektedir.

Hem genel müdürümüzün hem de bankamızın Türk futboluna ve takımlarımıza verdiği değer, duyduğu saygı tartışma konusu yapılamaz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

YORUM: Fenerbahçe'miz şaka yolu ile bile alaya alınacak bir takım ve camia değildir. Bu tür açıklamaların niyetinin asıl ne olduğunu zaten bilmekteyiz. Adı geçen Müdür kılığında ki beyefendi maksadını ve haddini tamamen aşmıştır. Kendisinden özel olarak Fenerbahçe camiasından özür bekliyoruz.

banner51
Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇEZiraat Bankası

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43