Jorge Jesus: Hazır Olun Başlıyoruz!

Fenerbahçe'ye imza atması an meselesi olan Jorge Jesus, yardımcılarına mesaj gönderdi: "İyi dinlenin, yeni sezon için hazır olun."

Jorge Jesus: Hazır Olun Başlıyoruz!

Fenerbahçe'ye imza atması an meselesi olan Jorge Jesus, yardımcılarına mesaj gönderdi: "İyi dinlenin, yeni sezon için hazır olun."

Fenerbahçelilerin yolunu gözlediği Jorge Jesus, teknik ekibiyle birlikte yeni sezona hazırlanıyor. Artık yeşil sahaya inmek isteyen Portekizli teknik adamın sürekli ekibiyle iletişim halinde olduğu, toplantılar yaptığı ve görüşmelerden haberdar ettiği biliniyor.

Bu hafta içerisinde de Jesus ve ekibinin önemli bir görüşme daha yaptığı belirtildi. 67 yaşındaki hocanın çalışma arkadaşlarına sezon öncesinde son bir tatil yapma ve dinlenme mesajı ilettiği öğrenildi. Bu hafta içerisinde ekibinin aileleriyle beraber tatile çıktığı ve çalışmalara başlamadan önce son bir dinlenme fırsatı buldukları vurgulandı.

ORGE JESUS ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İSTANBUL'A GELEBİLİR

Jesus da geçen hafta ailesiyle Brezilya'ya gitmiş, Rio Karnvalı'na katılmış ve tatil yapmıştı. Şu anda Fenerbahçe'nin 2. sırayı alıp Şampiyonlar Ligi'ni garantilemesini bekleyen deneyimli çalıştırıcının görüşmelerin resmiyete kavuşmasını beklediği öğrenildi. Fenerbahçe'de resmi anlaşma sağlanırsa Jorge Jesus ve ekibinin yaz tatili yapma şansı olmayacak. Hatta önümüzdeki hafta bile İstanbul'a gelme ihtimalleri bulunuyor.

Ayrıca takım Şampiyonlar Ligi'ne 2. ön eleme turundan başlarsa ilk 19-20 Temmuz'da oynanacak. Bu nedenle 15-20 Haziran haftası takımın hazırlıklara başlaması gerekecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43