Kulübümüzden Emre Belözoğlu ve Erol Bulut açıklaması..

Fenerbahçe Spor Kulübü basında çıkan Emre Belözoğlu ve Erol Bulut hakkında çıkan haberleri resmi internet sitesinde yaptığı bir açıklama ile yalanladı.

Kulübümüzden Emre Belözoğlu ve Erol Bulut açıklaması..

 Ayrıca Sarı Lacivertli kulüp açıklamasında, "Ancak geldiğimiz noktada Teknik Direktörümüzü hedef alarak başlayan itibarsızlaştırma ve değersizleştirme girişimlerinin devamında şimdi de Sportif Direktörümüzle ilgili doğru olmayan, yıpratmaya yönelik adımların atıldığını görüyoruz." ifadelerini kullanarak son dönemlerde eleştirilerin hedefinde olan Erol Bulut'un da arkasında olduğunu belirtti.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak basında yer alan; öğrenildi, bildirildi, ortaya çıktı gibi ucu açık, kaynağı belirsiz ifadelerle kulübümüz ve takımımız hakkında yazılan birçok sözde bilgiyi, prensip gereği yalanlamadık, dikkate almadık. 

Ancak geldiğimiz noktada Teknik Direktörümüzü hedef alarak başlayan güvenilir bahis siteleri itibarsızlaştırma ve değersizleştirme girişimlerinin devamında şimdi de Sportif Direktörümüzle ilgili doğru olmayan, yıpratmaya yönelik adımların atıldığını görüyoruz. 

Bunun en son örneği bugün Akşam gazetesinde, Şafak Gözmen imzalı olarak yer alan; Sportif Direktörümüz Emre Belözoğlu’nun söylediği iddia edilen: “Beni Bir Allah’ın Kulu Buradan Gönderemez” başlığı ile servis edilen gerçek dışı haberdir. 

Böylesine mesnetsiz bir yalanı gerçekmiş gibi okuyucularına servis eden, antrenmanlarımızı, Fenerbahçe’yi takip eden bir muhabiri dahi olmayan Akşam gazetesinin haber niteliği taşımayan bu içeriğinin dikkate alınmamasını rica ediyoruz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43