banner14

Ozan Akbaba'ya 12 Numara'dan Ödül...

12numara.com.tr web sitemizde düzenlenen 'Yılın En'Leri' anketinde, 'Yılın En Beğenilen Erkek Sanatçısı' seçilen değerli sanatçımız OZAN AKBABA ödülünü yöneticilerimizden aldı.

Ozan Akbaba'ya 12 Numara'dan Ödül...
banner50

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen karakteri nam-ı değer İlyas Çakırbeyli olan Ozan Akbaba, 'Bu ödülü bana layık gören büyük Fenerbahçe taraftarlarına ve bu anketi düzenleyen siz 12 Numara'ya çok teşekkür ediyorum. Bu ödül benim için çok özel bir anlam taşımaktadır. Benim için manevi değeri yüksek olan bu ödüle, evimin en güzel köşesinde yer vereceğim.'

Fenerbahçe ili ilgili kısa bir söyleşi de gerçekleştirdiğimiz Ozan Akbaba, Fenerbahçe'nin şuan ki durumu ile ilgili görüşlerini şu şekilde açıkladı: 'Fenerbahçe çok büyük bir camiadır ve bu günleri de atlatacağına inanıyoruz. Sayın Ali Koç'a özellikle bu zor süreçte destek vermemiz gerekmektedir. Kendisi çok zor şartlarda, zor bir göreve geldi. Bu süreçte, bu duruma en çok üzülenlerin başında da Ali Koç'un olduğunu tahmin ediyorum. Fenerbahçe camiasının en önemli seslerinden olan 12 Numara'ya ve siz değerli yöneticileri değerli ağabeyim Nurdoğdu Bayraktaroğlu'na, sevgili kardeşim Talha Yazgan'a ve fotoğraflarımızı büyük bir özveriyle çeken Rıza kardeşime yayın hayatınızda başarılar diliyorum' diyerek sözlerini tamamladı.

banner51

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Cemil Ataç 2 yıl önce

Helâlık 12 numara

Avatar
Semih Salihoğlu 2 yıl önce

Yürü be ilyas reiss

Avatar
Ozan Terim 2 yıl önce

12 Numara sizi tebrik ediyorum. Hak eden bir kişiye ödül verdiniz..

Avatar
Ramazan Yakın 2 yıl önce

Helal olsun İlyas Reise..

Avatar
Osman Kartal 2 yıl önce

Fenerbahçeli olması bizi daha mutlu etti. Tebrikler

Avatar
Ulaş Kaya 2 yıl önce

12 Numara her yerde..Tebrikler Ozan Akbaba

Avatar
Pınar Yusufoğlu 2 yıl önce

Hake edilmiş bir ödül. #edho

Avatar
Ogün Marmara 2 yıl önce

Tebrikler @ozanakbaba

banner42

banner43