Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman'dan Aziz Yıldırım'a flaş ziyaret

Fenerbahçe başkanı Ali Koç ve TFF başkanı Nihat Özdemir arasındaki tartışmanın ardından konuyla ilgili yorumları merakla beklenen Aziz Yıldırım'a Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman'dan flaş bir ziyaret gerçekleştirildi.

Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman'dan Aziz Yıldırım'a flaş ziyaret

Süper Lig'e yeniden start verilmesine kısa bir süre kala Ali Koç ve Nihat Özdemir arasındaki "şike" tartışmasında tepkisi merakla beklenen Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Sarı Lacivertliler'in iki efsanesi Aykut Kocaman ve Rıdvan Dilmen tarafından ziyaret edildi.

Başkanlık yarışını Ali Koç'a kaybetmesinden bu yana futbol gündeminden uzak sakin bir yaşam süren Aziz Yıldırım'ın Deneme Bonusu adı, son olarak gündeme gelen "2010/2011 sezonu" tartışmasında yeniden telaffuz edilmişti.

İkilinin ziyaretinde Aziz Yıldırım'ın yanında ayrıca eski yöneticilerden İlhan Ekşioğlu ve Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım da bulundu.

Bu ani ziyaret taraftarlarımız arasında çok merak edilmeye başladı. Bizlere mail ve mesaj yoluyla "Aziz Yıldırım yeniden sahalara mı iniyor?" diye sorular yönelttiler. Biz ziyaretin sebebini bilemeyiz ancak, bir takım hesapların yapıldığı muhakkak..

12 numara

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43