Talha Yazgan: ''KARA BULUTLAR DAĞILDI''

Erol Bulut benim daha önceden de çok başarılı bulduğum ve hem karakteri hem de taktik bilgisi ile Fenerbahçe’nin başında görmek istediğim bir isimdi. Aslında kendisi zor bir dönemde göreve geldi. Kesin olarak şampiyonluk beklenen bir sezon, yepyeni oluşturulan bir takım ve pandemi dolayısı ile bir süre boş tribünlere oynamak zorunda olduğu bir zamanda çalışıyor. Ancak; şu ana kadar ki süreçte, Erol Bulut’un özellikle 90 dakika içerisinde yaptığı değişiklikler lige damga vuruyor.

Talha Yazgan: ''KARA BULUTLAR DAĞILDI''

Fenerbahçe’nin üzerinde çok uzun zamandır adeta kara bulutlar dolanıyordu. Hele ki Başkan Ali Koç göreve geldiğinden sonrası her türlü gayretine rağmen, 2 sezondur işler bir türlü rayına girmiyordu. Ancak yapılan doğru hamleler artık kötü günleri geride bırakma sürecinde olduğumuzu gösteriyor.

Erol Bulut benim daha önceden de çok başarılı bulduğum ve hem karakteri hem de taktik bilgisi ile Fenerbahçe’nin başında görmek istediğim bir isimdi. Aslında kendisi zor bir dönemde göreve geldi. Kesin olarak şampiyonluk beklenen bir sezon, yepyeni oluşturulan bir takım ve pandemi dolayısı ile bir süre boş tribünlere oynamak zorunda olduğu bir zamanda çalışıyor. Ancak; şu ana kadar ki süreçte, Erol Bulut’un özellikle 90 dakika içerisinde yaptığı değişiklikler lige damga vuruyor. Kritik anlarda taktik değişimleri, yeri geldiğinde risk alması ve ne olursa olsun maçı kazanmaya oynatması, camianın şampiyonluk havasına girmesini sağladı. Geriye yaslanan, gol atıp rakibi bekleyen, bir Padişahbet mevkiden futbolcu çıkarıp aynı mevkiden bir futbolcu oyuna koyan bir anlayıştan tamamen uzak bir görüntü çiziliyor. Şu an, aslında Fenerbahçe taraftarlarının hasretini çektiği, Fenerbahçe’nin genlerinde yer alan baskılı ve göze hoş gelen futbol ve bol pozisyona giren bir takım izliyoruz.

Volkan Ballı Faktörü

18 yeni transferle sezona başlayan bu takımın, bu kadar kısa sürede kaynaşmasının en önemli faktörlerinden birisi İdari Menajer Volkan Ballı’dır. Kendisi; hem tecrübesi hem iletişimdeki gücü hem de camiayı iyi tanımasından dolayı bu süreçte çok önemli bir paya sahiptir. Bu anlamda Volkan Ballı; Samandıra’da bulunması ile Erol Hoca’yı ve Başkan Ali Koç’u da rahatlatmıştır.

Başkan’ın yaptığı maddi manevi tüm fedakarlıkların sonucunda, bu sene futbolda başarının geleceğini umuyorum. Bu yıl tek ses olacak şekilde ve daha da birlik olarak, beklediğimiz şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum.

Kalpler Beraber,

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43