Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt: ‘Mesut Ol’ yazıyoruz 1907’ye gönderiyoruz'

Başarılı Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt: ‘Mesut Ol’ yazıyoruz 1907’ye gönderiyoruz. Tüm taraftarlarımızdan bu kampanyayı desteklemelerini önemle rica ediyoruz' dedi..

Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt: ‘Mesut Ol’ yazıyoruz 1907’ye gönderiyoruz'

Voleyboldan Sorumlu başarılı Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Galatasaray HDI Sigorta’yı 3-0 yendiği maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. Galibiyetten dolayı takımlarımızı tebrik eden Bayazıt, taraftarlarımızı da ‘Mesut Ol’ kampanyasına destek olmaya davet etti.
 

Galibiyetlerden ötürü mesut olduklarını belirten Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt,  “Öncelikle kadın basketbol ve erkek basketbol takımlarımızı kutluyorum. Dün gece nefes nefese geçen mücadelelerle Avrupa’da Fenerbahçe rüzgarı estirdiler. Galibiyetlerden dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Bu sabah divan toplantımız vardı. Sabah oradaydık. Daha sonra 12.00’de başlayan erkek voleybol takımımızın maçına geldim. Haliliye maçımızı 3-0 kazandık. Saat 3.00’te de Galatasaray HDI Sigorta ile maçımız vardı. O maçtan da 3-0 galip ayrıldık. Çifte galibiyet, mutluyuz. Güzel müsabakalar oldu. Diri takımlar, mücadelesi yüksek, dinamik maçlar oldu. Galip geldik, Mesut’uz” dedi.
 

Başkanımız Ali Koç’un Yüksek divan Kurulu’nda başlattığı Mesut Ol Kampanyası ile ilgili de Simla Türker Modabet Bayazıt, “Ben de bu kampanya çağrısını buradan tekrar yenileyim. Sabah Başkanımız bu çağrıyı, taraftarlarımıza, camiamıza iletti. Biraz öncede Galatasaray galibiyetinin ardından Fenerbahçe Opet Takımımız soyunma odasında kampanyayı tekrar tanıttılar. ‘Mesut Ol’ yazıyoruz 1907’ye gönderiyoruz. Tüm taraftarlarımızdan bu kampanyayı desteklemelerini önemli rica ediyoruz. Ve sene sonunda Mesut bir şekilde bütün kupaları hep beraber kaldırmayı umuyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43