banner14

Beraber KoşALİm, Beraber YANALım…

Fenerbahçe Trabzonspor’a 8-9 yıl aradan sonra maç kaybedebilir bu normaldir, ancak Fenerbahçe hiçbir takıma karşı dün akşamki şekilde maç kaybedemez kaybetmemeli.

Beraber KoşALİm, Beraber YANALım…
banner50

Fenerbahçe sahada hiçbir tepki koyamayan bir takım görüntüsü çizerken, rakip Trabzonspor hep hücum odaklı ve gole yakın bir futbol oynadı. Fenerbahçe’de rakip analizi ve taktiksel anlayış denen kavramlar şu an yok durumunda ve her geçen gün işler daha da işin içinden çıkılması zor durumlara geliyor. 

Sayın Ali Koç, bu taraftarlar ve kongre üyeleri sizi ‘Mutlu Yarınlara KoşALİm’ sloganları ile kulübün başına getirdi, şimdi özellikle bu kötü süreçte en azından sezon sonuna kadar ‘Hep Beraber YANALım’ sloganını dillendiren Fenerbahçe taraftarlarına kulak verin ve Ersun Yanal’a görev verin. Şuan takımın durumu ortada, yabancı bir hocanın bu süreçte ve bu şartlarda başarılı olma şansı yok. En azından Ersun Yanal hamlesi, hem camiayı ve taraftarları heyecanlandıracak hem de taraftarlar gözünde sizin kredinizin düşmemesini sağlayacaktır. Kulüp zor bir süreçten geçiyor, futbol takımı tarihinin en başarısız dönemlerinden birini yaşıyor ve herkes sizin yapacağınız hamleleri bekliyor.

Ali Bey’in adaylığından itibaren süregelmekte olan bir anlayışta Ali Koç’un siyasi iktidara muhalif olduğudur. Bild gazetesi de haberi ile böyle bir algı yaratmaya çalışıyor. Bunun arkasında hangi terör örgütlerinin olduğunu tahmin ediyorum. Ali Koç ve Fenerbahçe üzerinden siyaset yapılmaya çalışılmasın, Fenerbahçeliler de bu oyuna sakın alet olmasın. ADD Başkanı şahsın açıklamaları sonrası, başkanın devlet yetkililerini de provokasyonlara karşı uyarması, bir oyunun döndüğüne işarettir. 

Dostluk, kardeşlik, barış gibi kulağa hoş gelen kelimelerin fiilen sağlanması için Fenerbahçe yönetimi hamleler yapıyor. Bazı kulüplerden de buna karşılık güzel geri dönüşler geliyor. Buna bir sözümüz yok. Ancak, bu yaklaşımdan anlamayanlara karşı da üstelemenin bir manası yok. Unutmayalım, büyüğü büyük yapan sadece sevenlerinin varlığı değil, sevmeyenlerinin de varlığıdır!

banner51
Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇEALİ KOÇ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43