banner55

Fenerbahçe'den Comolli ve Selahattin Baki açıklaması

Fenerbahçe, sportif direktör Damien Comolii'nin yetkilerinin kısıtlandığına dair çıkan haberleri yalanladı.

Fenerbahçe'den Comolli ve Selahattin Baki açıklaması
banner50

Fenerbahçe, sportif direktör Damien Comolli'nin yetkilerinin sınırlandırıldığına dair çıkan haberlerle ilgili açıklama yayınladı.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Selahattin Baki’nin tesislerimizdeki düzenden sorumlu birinci kişi olarak atandığı ve Sayın Damien Comolli’nin yetkilerine sınırlama getirildiği iddia edilen haberler gerçeği yansıtmamaktadır" ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şöyle:
"Bugün bazı basılı yayın organlarında yer alan, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selahattin Baki’nin tesislerimizdeki düzenden sorumlu birinci kişi olarak atandığı ve Sportif Direktörümüz Sayın Damien Comolli’nin yetkilerine sınırlama getirildiği iddia edilen haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
 
Sportif Direktörümüz Sayın Damien Comolli’ye herhangi bir yetki sınırlaması getirilmemiştir. Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selahattin Baki ise, yönetim kurulumuzu temsilen futbol şubemize destek vermektedir.
 
Ayrıca yine bazı medya organlarında görülen Şenol Çorlu’nun görevden alındığı yönündeki haberler de doğruyu yansıtmamaktadır. 
 
Bu ve benzeri spekülasyon yaratmaya yönelik haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan önemle rica ederiz."

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

banner51
Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇECOMOLLİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43