banner53

Fenerbahçe A FUTBOL takımının maç kadrosunun maçtan 1-2 gün önce basında görev yapan 1-2 muhabire içerden sızdırılması gündeme bomba gibi oturmuş durumda. Yani Kulübümüzün resmi yayın kanallarında dahi maç saatinden 1 saat önce açıklanabilen maç kadrosu bu arkadaşların çok gerisinde kalmış durumda. Bu durum gerçekten hem kulübümüzün, hem başkanımızın, hem de Erol Bulut’un farklı algılanmasına sebep oluyor. Sanki onların bilgisi dahilinde bu paylaşım yapılıyor diyen de çok..

Başkan bu konunun takipçisi

Başkan Sayın Ali Koç bu konunun üzerine çok ciddi olarak gitmektedir. Bugün maç kadrosunu birilerine sızdıran içerdeki gambazcı, yarın kulübümüzün çok daha önemli bilgilerini de paylaşmaktan, sızdırmaktan geri kalmayacaktır. Zamanında Aziz Yıldırım’ın yanından ayırmadığı kişiler sonunda Aziz Yıldırım’ı arkadan vuran hainler oldular. Maalesef ki şu anda da bu klavye kahramanları kulübümüzün içinde görev yapmaya devam ediyor. Evet, şaka değil. Gerçekten böyle.. Yani bu zavallı yaratıklar hep el öpmekle, ayak öpmekle bir şeyler yapıyor, sonra da ekmek yediği yeri ve kişiye en ağır hainliği yapıyor.

Konunun takipçisi olacağız..

İçerdeki bu gambazcının ve hatta hainin kim olduğunu bulmak çok zor olmasa gerek. Bir takımın maç kadrosunun ve 11’inin kimler olacağının açıklandığı yer ve zaman bellidir. Üstelik bu açıklamanın olduğu yerde kimlerin olduğu bellidir. Yani demem o ki başkan bu işe ciddi olarak eğilirse çok kısa zamanda bu rezil adam veya adamlar ortaya çıkar. Biz bu konunun aydınlığa çıkması için ve bu işin içinde olan veya olanların kimle olduğunun takipçisi olacağız.

Muhabirlerin kim olduğu belli?

Fenerbahçe diğer kulüplere benzemez, sen hem kulübünden ekmek yiyeceksin, hem de aile bilgilerini bir-iki sözde muhabire sızdıracaksın. Bu adamlar kimlerdir ki böyle özel bilgileri bunlara veriyorsunuz? Biz bu muhabirlerin kimlerin yakın dostu olduğunu ve kimlerden bu bilgileri aldığını tahmin edebiliyoruz. Ancak bu olayın gün yüzüne çıkmasını sağlayacak olan bizler değil, kulübümüzdür. Yok, kardeşim biz buna asla müsaade etmeyeceğiz, bu konunun Başkan Sayın Ali Koç tarafından çok yakın zamanda ortaya çıkarılacağına ve bizlerle paylaşılacağına yürekten inanıyoruz. Bu işi yapan veya yapanlar şunu bilmelidirler ki doğrular ve suçlular er geç ortaya çıkar. Ve o vakit kaçacak yer ararlar. Bu olayın hırsızlıktan farklı bir boyutu ve anlatımı olmaz. Adeta kulübümüzden bir şeyler çalmak gibi bir durumdur.  NB|12

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43